Кім Кардаш’ян шокувала шанувальників «косплеєм» Б’янки Цензорі

Кім Кардаш’ян шокувала шанувальників «косплеєм» Б’янки Цензорі

Зірка реаліті-шоу Кім Кардаш’ян скопіювала образ нової дружини свого колишнього чоловіка Каньє Веста. Цікаво, що Б’янке Цензорі 29 років, тоді як Кардаш’ян 43 роки. Незважаючи на це, вона зважилася на «косплей».

На опублікованому в Instagram фотознімку бізнесвумен зображена у довгій шубі на голе тіло, темних прозорих колготках та гостроносих туфлях. На обличчі Кардаш’ян сонцезахисні окуляри. Бюстгальтер на селебриті відсутній. Раніше у схожому образі на публіці з’явилася Б’янка Цензорі. Щоправда, шуба у дружини Каньє Веста була коротшою.

Нещодавно Кардашьян розлучилася з Оделлом Бекхемом-молодшим. Підписники дійшли висновку, що знаменитість вирішила показати гравцю НФЛ, що він втратив. Під опублікованим фото Кардаш’ян нічого не написала. Вона вирішила обмежитися смайлом у сонцезахисних окулярах.

Провокаційне фото з’явилося у Instagram-профілі Кардаш’ян після розлучення з Оделлом. Таємні стосунки зіркової пари тривали шість місяців. Із 31-річним футболістом вона познайомилася навесні минулого року. Востаннє на публіці пара з’являлася 10 березня на вечірці, організованій Vanity Fair.

Додати коментар
Коментарі доступні в наших Telegram и instagram.
Новини
Архів
Новости Отовсюду
Архів