Супутницю мільярдера Безоса розкритикували за недоречне вбрання

Супутницю мільярдера Безоса розкритикували за недоречне вбрання

Цього тижня Білий дім організував державну вечерю на честь приїзду до США керівника японського уряду Фуміо Кішиди. За даними Daily Mail, на ньому був присутній 60-річний мільярдер Джефф Безос зі своєю 54-річною нареченою Лорен Санчес.

На офіційний захід фігуриста брюнетка явилася у червоній сукні з глибоким декольте від бренду Rasario. Його вартість складає 2200 USD. Після появи в мережі фотографій, зроблених у Білому домі, багато користувачів визнали вбрання супутниці одного з найзаможніших бізнесменів планети недоречним.

Супутницю мільярдера Безоса розкритикували за недоречне вбрання

Верхня частина сукні уявляла собою мереживний корсет з прозорою прокладкою між животом і грудьми, а нижня — довгу спідницю, яка спадала до ніг. Образ Санчес викликав у користувачів обурення. Справа в тому, що державна вечеря в Білому домі є найвищою честю, яку влада ЗШІ надає своїм іноземним союзникам. На думку багатьох, Санчес не варто було надягати на офіційний захід таку сміливу сукню.

Очевидно, подрузі Безоса начхати на критику. Після відвідування державної вечері в Білому домі вона опублікувала в Istagram фото в тій самій сукні, на якому вона насолоджується піцею.

Додати коментар
Коментарі доступні в наших Telegram и instagram.
Новини
Архів
Новости Отовсюду
Архів