Катерина Кухар висловилася про стосунки з чоловіком

23.04.2024 в 21:53

Чутки про розлучення Катерини Кухар та Олександра Стоянова ширяться з жовтня 2023 року. З часом танцівниця наголосила, що вони "йдуть різними шляхами".

Катерина Кухар висловилася про стосунки з чоловіком

На тлі чуток про розлучення прима Національного театру опери та балету Катерина Кухар розповіла про свої стосунки з чоловіком Олександром Стояновим.

 

Зокрема, чутки про розставання ходили вже давно. Тож балерина вирішила привідкрити завісу особистого життя і зазначила, що вони зі Стояновим "йдуть різними шляхами".

Кухар також розповіла про діяльність артиста, який раніше був замішаний у гучному скандалі, про те, щоб не відмовлятися від російської культури в балеті. Вона підкреслила, що не має впливу на творчість чоловіка і нічого йому не радить.

"Я не буду за Олександра коментувати його діяльність. Ніколи не радила йому нічого по роботі, він самодостатня доросла людина й завжди робить так, як вважає за потрібне. Й тим паче зараз, ми йдемо різними шляхами. Водночас треба відзначити, Стоянов єдиний продюсер, хто зараз усьому світу показує балет Лісова пісня на трьох континентах", - зазначила Катерина Кухар в інтерв'ю nv.ua.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив