Екс-охоронець розкрив причину першої пластичної операції Майкла Джексона

У 1979 році Майкл зробив першу ринопластику. З часом він стан прикладом невдалої пластичної хірургії.

Екс-охоронець розкрив причину першої пластичної операції Майкла Джексона

Колишній охоронець Майкла Джексона Метт Фіддес, який працював із зіркою понад 10 років, розповів, чому співак зважився на першу пластичну операцію. Про це він розповів у подкасті "The Stephen Sully Study".

 
 

За його словами, "короля поп-музики" завжди дражнили через розмір його носа. Насамперед насміхався його батько.

"Раніше його сім'я часто дражнила його через розмір носа - його називали великим носом і таке інше. Він говорив, що його батько був головним: "Ти отримав це не від мене, ти отримав це від своєї мами, ти не отримав це від моєї сторони сім'ї" - це його дуже ранило", - каже Фіддес.

Однак, за словами колишнього охоронця, справжньою причиною ринопластики, яку він зробив у 1979 році, була травма, отримана під час тренувань.

"Майкл танцював у середньому близько трьох годин на день. На одному з етапів він робив 50 обертань поспіль - це було неймовірно. Він упав і зламав ніс, і він побачив у цьому прекрасну можливість, поки він перебував під наркозом, просто зменшити ніс", - продовжив Метт.

Посилаючись на чутки про те, що Джексон кілька разів за життя робив пластичні операції, Фіддес зазначив, що ніколи не говорив про це з покійним співаком, але зізнався, що всі розуміли, що з носом справа не закінчена.

"Я не знаю, скільки операцій йому зробили. Я не обговорював із ним детально. Тоді про пластичну хірургію або ботокс ми не могли говорити. Це було неважливо, тому йому доводилося підтримувати цей імідж, тому що за ним стояли звукозаписні компанії, які платили йому мільярди", - сказав чоловік.

" data-video-id="7336500237017632033">
Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив