Емілія Кларк отримала орден від принца Вільяма

23.02.2024 в 18:07

Мати і донька не приховували своєї радості та гордості з приводу отримання нагороди і визнання.

Емілія Кларк отримала орден від принца Вільяма

Зірка серіалу "Гра престолів" Емілія Кларк та її мати Дженніфер Кларк отримали орден Британської імперії. Про це повідомляє Daily Mail.

 
 

Відомо, що нагороду вони отримали з рук принца Вільяма у Віндзорському замку за заснування благодійної організації SameYou, яка займається відновленням після черепно-мозкових травм, яку вони відкрили після того, як актриса пережила два крововиливи в мозок.

"З Вестероса у Віндзор. Дуже приємно вручати сьогодні нагороди Емілії Кларк та її мамі Дженніфер за їхню благодійну роботу з SameYou., яка допомагає у відновленні людей після травм мозку. Вітаємо всіх сьогоднішніх отримувачів!" - йдеться на сторінці принца Уельського в Instagram.

Новина про нагородження Кларків була оголошена в новорічному списку нагород короля Чарльза в грудні 2023 року, в якому відзначаються ті громадяни Великобританії, які продемонстрували зразкову службу або досягнення у своїх галузях.

Емілія, яка грала королеву Дейнеріс Таргарієн у "Грі престолів" протягом восьми сезонів з 2011 по 2019 рік, перенесла дві аневризми у 2011 та 2013 роках.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив