У Мережі відшукали кішку, схожу на Фредді Мерк'юрі (ФОТО)

23.02.2024 в 19:38

Тварину вже охрестили реінкарнацією Фредді Мерк'юрі

 
 
freddi merkyuri

У Каліфорнії кішка стала зіркою мережі через чорну пляму біля носа. Тепер тварину жартома називають реінкарнацією легендарного фронтмена групи Queen

 

Як повідомляє видання Daily Mail, кішка, на ім'я Мостаччолі, стала популярною в Instagram, адже користувачі вважають її вкрай схожою на всесвітньо відомого британського співака Фредді Мерк'юрі.

 
 
 
 
У Мережі знайшли кішку, схожу на Фредді Меркьюрі

2020 року нинішня власниця тварини Наталія знайшла її зовсім крихіткою разом із ще трьома кошенятами у своєму саду. Жінка забрала малюків додому та всіх виходила. Коли кошенята стали трохи старшими, Наталія знайшла всім нові будинки та добрих господарів, а от із Мостаччолі вона розлучитися не змогла і залишила кішечку жити у себе.

 
 
 
 
У Мережі знайшли кішку, схожу на Фредді Меркьюрі

Як розповідає сама власниця тварини, у перші місяці життя характерна пляма на носі не була такою помітною. Коли ж кішка стала старшою, пляма біля носа росла разом з нею і перетворилася на її особливість.

 
 
 
 
У Мережі знайшли кішку, схожу на Фредді Меркьюрі

У зірки соцмереж є подруга Ізанамі, з якою вони проводять весь час разом. З цієї причини Наталія вирішила завести для пухнастих красунь окрему сторінку у соцмережі. Наразі за тваринами стежать понад 7,6 передплатників.

 
 
 
 
У Мережі знайшли кішку, схожу на Фредді Меркьюрі
Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив