Ці кухонні інгредієнти здатні зробити ваше волосся здоровим

17.04.2024 в 10:00

Ці кухонні інгредієнти здатні зробити ваше волосся здоровим

Деякі жінки витрачають величезні кошти на придбання дорогих засобів для догляду за волоссям. Але частину з них можна виявити прямо на кухонній полиці.

Виноградний сік

Оцет завжди був засобом догляду за волоссям, але якщо вам хочеться чогось більш приємного за запахом, скористайтеся виноградним соком. Його кислотно-лужний баланс ідеально підходить для волосся, сік пом’якшує пасма і допомагає їх розплутувати.

Майонез

Це один з найпростіших і вельми поширених інгредієнтів для догляду за волоссям, які наявні на кожній кухні. Майонез може бути відмінним кондиціонером для волосся, оскільки пом’якшує його і надає йому блиск. Просто нанесіть певну кількість майонезу на волосся, а потім змийте через 20 хвилин.

 

Оливкова олія

Це корисний косметологічний засіб, який пом’якшує і живить волосся, відновлюючи нормальний кислотно-лужний баланс. Особливо корисна така олія за наявності жирного волосся з лупою. Краплю оливкової олії нанесіть на долоню, розітріть долоні між собою, а потім розгладжуйте ними волосся.

 

Молоко

Це улюблений засіб для догляду за волоссям протягом багатьох поколінь. Воно містить білки і жири, які пом’якшують і розгладжують волосся, що є особливо корисним для сухого волосся і такого, що піддавалося хімічній обробці. Молоко можна наносити на волосся, щоб живити його і робити більш м’яким, а також надавати здоровий блиск. Наприклад, після шампуню промийте волосся молоком і залиште на 5 хвилин, а потім змийте теплою водою. Для дуже сухого волосся можна робити маску, коли у яєчний жовток додається трохи молока. Її наносять на волосся за пів години до шампуню.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив