Літній трекінг: збираємо гардероб

17.04.2024 в 09:41

Літо не за горами, тож варто підготуватися до нього вже зараз. Сьогодні приділимо увагу одягу, який потрібний обов'язково і який бажано придбати або перевірити його стан. Специфіка літніх походів у тому, що денна спека змінюється прохолодними ночами, а отже, ви повинні бути готові до всього.

Літній трекінг: збираємо гардероб

Штани та інший одяг для ходьби

Трекінг, як і інші види активного відпочинку, потребує якісного одягу, штанам приділяється особлива увага, адже вони зазнають значних навантажень. Незалежно від того, якого бренду у вас вони будуть, важливі тканина та крій. Так, матеріал має бути легким, з захистом від вітру, міцним та комфортним, пропускати повітря. Саме такі вимоги реалізовані в чоловічих трекінгових штанах. Величезне значення має тканина, і під названі базові характеристики підходять виключно синтетичні (наприклад, нейлон або поліестер). Крім того, штани повинні:

  • швидко сохнути;
  • бути паропроникними;
  • захищати від вітру;
  • мати стійкість до зносу.

Звертайте увагу на температурний режим – модель повинна підходити для літа. Причому такі вироби можуть містити певну кількість натуральних волокон. Для іншого одягу, який буде використовувати в процесі ходьби, критерії аналогічні.

Головний убір

Це дуже важливий атрибут, особливо в період підвищеної активності комах. Багато актуальних моделей чоловічих панам знайдете в магазині Evergo. А поки варто розібратися, яким же має бути головний убір для трекінгу. Вимоги щодо складу схожі зі штанами, тільки для панами, наприклад, тканина буде дещо щільнішою. Важливо, щоб вона зручно сиділа: не давила та не злітала.  Наявність москітної сітки буде плюсом.

Штормовий та теплий одяг

Штормові речі призначені для того, щоб вас не продувало. Ідеальний варіант – мембранна куртка на гортексі, штани аналогічні. Як варіант, можна використовувати накидку від дощу – пончо, зверху куртки. Враховуйте, що дощ у горах може бути затяжним, він зазвичай супроводжується сильним вітром, тому варто зробити все, щоб залишитися сухим.

 Літній трекінг: збираємо гардероб

Теплим одягом також не треба нехтувати. Адже поки йдете, вам точно буде тепло, навіть якщо промокли. Однак зупинка здатна вас дуже сильно охолодити, навіть з огляду на те, що буде літо, холод почне пробирати доволі швидко. Варто мати сухий комплект одягу: термобілизну та фліску. Залежно від температурних умов може знадобитися вітрівка, компактна та легка.

Трекінгове взуття

Залишили його на останок, але воно не менш важливе. Треба подбати про те, щоб черевики та/або кросівки були доволі зручними, легкими та добре захищали ногу. Крім того, варто взяти необхідну кількість пар, враховуючи особливості вашого маршруту, тривалість його проходження та інші нюанси.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив