Alyosha розповіла, що вчиться володіти холодною зброєю

14.04.2024 в 23:51

Нову навичку артистка вирішила освоїти, коли повернулася з Америки до України. Зірка зізнається, що так почуває себе більш спокійною.

Alyosha розповіла, що вчиться володіти холодною зброєю

Українська співачка Олена Тополя, яка раніше виступала під псевдонімом Alyosha, розповіла, що вчиться користуватися холодною зброєю.

 
 

Зокрема, нову звичку зірка почала опановувати після повернення з Америки. За її словами, це допоможе їй підтримувати себе у відмінній фізичній формі і зміцнити і покращити емоційний стан.

"Після повернення з Америки вирішила, що хочу для себе освоїти володіння холодною зброєю. Це дозволяє підтримувати себе в тонусі, в хорошій фізичній формі, щоб бути впевненою в собі і в фізичному плані, і в духовному, і в розумовому", - розповіла вона в інтерв'ю kp.ua.

Ще до війни зірка намагалася за можливості відвідувати тир та опановувати пістолет та автомат. Зараз Alyosha збирається пригадати навички володіння зброєю, адже це дозволяє їй почувати себе більш спокійною під час повномасштабної війни.

"Я ходила в тир, бо дуже довго випрошувала у чоловіка, де потренуватися, де постріляти. Стріляти я вчилася давно, тому треба практикуватися, щоб не забувати, як відчувати вагу, як цілитися. Коли ти маєш певні знання, навички, якось спокійніше, особливо зараз. Важливо знати, що в будь-який момент ти можеш правильно відреагувати і проаналізувати правильні стратегії для своєї поведінки. Треба бути готовим до всього", - поділилася знаменитість.

Сьогодні Олена Тополя вчиться володіти катаною - японським довгим гострим мечем. Цей вид зброї надзвичайно небезпечний, але водночас дисциплінує і розвиває реакцію.

"На заняття з катаною я пішла, бо мені захотілося виплеснути емоції. Катана - це дуже гострий меч. Це номер один по небезпеці холодної зброї, і треба бути дуже обережним, м'яко кажучи. Це дисциплінує, розвиває реакцію, концентрацію, спостережливість. У цьому мистецтві дуже багато моментів, які вчать людину швидко реагувати, оцінювати, аналізувати і діяти", - сказала співачка.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив