Архів
Новини Звідусіль за 23 Липня 2022
РФ таки визнала спалах інфекцій у Маріуполі (ВІДЕО)
Докладніше
23.07.2022 в 23:51
1230
0

Довгий час колабораційна влада продовжувала заперечувати, що у місті поширюються інфекційні захворювання. Але тепер навіть у своєму пропагандистському ТБ визнають правду.

Холостячка з двома кг солі шукає нареченого з каністрою бензину: жарти про жінок, які подарують позитив (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 23:15
3023
0

Чи не встигли сьогодні зробити комплімент жінці? Не засмучуйтесь: підійдіть завтра і скажіть: А от учора ви виглядали чудово!

Якщо валіза закривається, то в неї можна ще щось покласти: смішні анекдоти про туризм (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 22:49
7506
0

— Ось ніяк не зрозумію туристів, яким завжди все не подобається! Сиділи б удома...

Аптечка переселенця: лікар надала список препаратів для всієї родини
Докладніше
23.07.2022 в 22:11
1254
0

Що покласти до аптечки, якщо попереду у вас довга дорога?

Завидні наречені: принци, які все ще на волі (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 21:15
11982
0

Мало хто з дівчат усієї планети не мріяв опинитися на місці Меган Маркл, коли 2018-го вона виходила заміж за принца Гаррі. І хоча норовлива герцогиня не прижилася в королівській родині, поїхавши на батьківщину і прихопивши з собою чоловіка, шлейф обраності та причетності до вищого суспільства завжди оточуватиме її ім'я.

ЗСУ знищили російські Град та Мсту-С (ВІДЕО)
Докладніше
23.07.2022 в 20:45
2139
0

Ситуація у зоні відповідальності сил оборони півдня України напружена та динамічна, але контролюється нашими військами, повідомляють у ОК Південь.

Ох, не випадково в гороскопі ваги поряд із дівою: кумедні жарти та приколи про астрологію (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 20:07
3865
0

Вважаю людей, які вірять у гороскопи, ідіотами. Як можна в це вірити, мені навіть ворожка сказала, що все це марення…

П'ять порід собак, яким добре живеться у квартирах (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 19:47
49066
0

Ці собаки не линяють і майже не пахнуть.

Дивовижні місця, які варто відвідати в Індії, крім Тадж-Махала (фото)
Докладніше
23.07.2022 в 18:30
1751
0

Якщо ви плануєте здійснити подорож до Індії як туриста (після того, звичайно ж, як там уляжеться ситуація з пандемією), то, швидше за все, в якийсь момент опинитеся біля Тадж-Махала. Цей чудовий мавзолей з білого мармуру, розташований в Агрі, Уттар-Прадеш, залишається однією з визначних пам'яток країни, яку не можна пропустити. Тим не менш, на цьому величезному субконтиненті існують сотні інших місць, які з тієї чи іншої причини можуть прикрасити вашу подорож. Можливо, вони менш відомі, ніж мавзолей, побудований Шахом-Джаханом, але вони надовго зберігаються в думках та серцях тих, хто їх відвідує. Перед вами — дивовижні місця, які варто відвідати в Індії, крім Тадж-Махала. 1. Храм Мінакші Амман (Meenakshi Amman)фото: Flicrk / Nav A фото: Flickr / Natacha Cornaz У той час, як Тадж-Махал засліплює своїм мармуровим блиском, храм Мінакші Амман сяє різними фарбами. Місто Мадурай, розташоване в південно-східному індійському штаті Тамілнад, є одним із найстаріших постійно населених міст світу, а також чинним мегаполісом понад 2000 років.

Як би виглядали 19 популярних акторів, якби вирішили відростити собі розкішні бороди (фото)
Докладніше
23.07.2022 в 18:00
2772
0

Мода на бороди прийшла кілька років тому та міцно утримує свої позиції. Деякі зірки вважають, що наявність рослинності на обличчі робить їх мужнішими та привабливішими. Проте все ще залишаються відомі чоловіки, які продовжують регулярно голитися, не бажаючи міняти свій стиль у барбершопах.

Смішні анекдоти наприкінці тижня (фото)
Докладніше
23.07.2022 в 17:30
4935
0

1. Навіть якщо не знаєш про авторство Перро, легко здогадатися, що "Червона Шапочка" – іноземна казка. У нас зазвичай із пиріжками йдуть від бабусі, а не до неї. 2. - Ким припадаєте підозрюваному? - передплатником. 3. Після ce*ca з подругою якось особливо зловісно пролунала фраза з динаміка мого компа: - Бір'язна база обновлена! 4. На уроці зоології вчителька запитує: - Діти, хто може відповісти, чому камбала плоска? Вовочка тягне руку: - Її кит отримав! Вчителька у нестямі: - Вийди геть із класу і без батьків не приходь. Продовжуємо урок. А хто знає чому у раку великі очі? Вовочка (вже у дверях): - Просто рак був поруч і все це бачив. 5. 

Іноді тварини можуть бути дуже схожими на людей (фото)
Докладніше
23.07.2022 в 17:00
2116
0

Дивлячись на такі фотографії, виразно розумієш, що деякі тварини проводять надто багато часу у суспільстві людини. Так багато, що навіть переймають їхні пози чи звички.

Невдалий день у картинках (фото)
Докладніше
23.07.2022 в 16:30
4764
0

А ось і чергова порція фейлів та невдач, які трапляються з людьми зазвичай тоді, коли удача та везіння йдуть до когось іншого.

La Jamais Contente: перший автомобіль, що розігнався до 100 км/год (фото)
Докладніше
23.07.2022 в 16:00
1630
0

Уявіть металевий циліндр завдовжки менше 4 метрів на чотирьох колесах з водієм, що сидить зверху, як вершник на коні. Без ременів безпеки, без каркасу безпеки, без будь-яких інших сучасних заходів безпеки він мчить дорогою зі швидкістю 100 км/год. Це La Jamais Contente (буквально "Завжди незадоволена"), електромобіль та перший у світі дорожній транспортний засіб, який розвинув швидкість понад 100 км/год. Цей подвиг здійснив безстрашний бельгійський гонщик Каміль Дженаці (Camille Jenatzy). Дата - 29 квітня 1899 року.Каміль Дженаці на "Завжди незадоволеній" (фото: Wikimedia Commons) 100 років тому в автомобільній індустрії домінували електромобілі, і тоді виробників електромобілів було набагато більше, ніж зараз. Перший електромобіль з'явився у 1830-х роках з живленням від неперезаряджуваних елементів, і лише у 1859 році, коли акумуляторні батареї дали можливість зберігати запас електроенергії на борту транспортного засобу, з винаходом свинцево-кислотної акумуляторної батареї автомобілі стали практичним транспортним засобом. Перший електромобіль із власним джерелом енергії для перевезення людей був протестований на одній паризькій  вулиці  у квітні 1881 року французьким винахідником Гюставом Труве (Gustave Trouvé). На кінець десятиліття електромобілі встановлювали рекорди швидкості на суші.Автомобіль La Jamais Contente був спроектований самим Камілем Дженаці. Син успішного бельгійського виробника гумових шин, Дженаці був одним із перших ентузіастів, чий завод виробляв чимало електричних екіпажів та вантажівок. Він шалено змагався з виробником карет Жанто (Jeantaud) у рекламних трюках, щоб побачити, хто робить найшвидші дорожні транспортні засоби. Обидва суперники підняли рекордну планку з 63 км/год (французький автогонщик Гастон де Шасслу-Лоба) до 66,7 км/год (Каміль Дженаці), потім до 70 км/год (Шасслу-Лоба), потім до 80 км/год ( Дженаці) і, нарешті, до 92,7 км/год (Шасслу-Лоба).Каміль Дженаці в La Jamais Contente (фото: Wikimedia Commons) Останній удар був зроблений на спеціально сконструйованому автомобілі у формі торпеди, виготовленому з партинію, алюмінієвого сплаву, вольфраму і магнію. Він мав два двигуни Postel-Vinay з прямим приводом потужністю 25 кВт, що працюють на 200 В і споживають 124 А приблизно для 68 л. с. Дженаці подолав позначку 100 км/год, досягнувши максимальної швидкості 105,88 км/год, покращивши попередній рекорд, встановлений графом Гастоном де Шасслу-Лоба за кермом "Завжди незадоволеною", який лише за два місяці раніше розігнався до 92,78 км/год. .Коли Дженаці попросили описати відчуття їзди швидше, ніж будь-хто колись їздив на дорожньому транспортному засобі, він сказав: "Здається, що машина, в якій їдеш, відривається від землі і прямує вперед, як куля, що відрикошетила вздовж землі. Що стосується водія, то його  м'язи  тіла та шиї напружуються, опираючись руху повітря, його пильний погляд спрямовується приблизно на 200 метрів уперед, а почуття загострюються, постійно залишаючись напоготові". Рекорд Дженаці не вдавалося побити наступні три роки. Копія La Jamais Contente сьогодні знаходиться в автомобільному музеї у місті Компьєнь (Compiègne), Франція.

Смішні анекдоти
Докладніше
23.07.2022 в 15:30
4945
0

- Катю, а в тебе хтось був до мене? - Сашко, ти що, дурню? Подивися на годинник. П'ятої ранку! Досі сплять! 2. Чим старше я стаю, тим акуратніше чхаю, щоб нічого не відвалилося і не посипалося. 3. Білл Гейтс застукав дружину з Лінукс. 4. Якщо ви хочете відпочити в гарному старому європейському місті, де дуже мало росіян, рекомендую вам Москву. 5. 6. Як відомо, цар Соломон мав кільце, на якому було написано «і це минеться». Менш відомо, що інші кільця царя теж не порожні: написи «на $ paть», «та іб.сь все верблюдом» і «ось нехай вам Навуходоносор за сто двадцять шекелів і робить» теж дуже допомагали легендарному керівнику давнини. 7. - Скоро наша дочка виросте, і їй доведеться купувати клітку. – Люсю! - Ну, чи вольєр... - Люся! - Ну що?! - Це називається манеж! Люсю, це манеж! - Ти що, назвав нашу дочку Кобилу??? 8. Я все ніяк не можу зрозуміти, як це голубам вдається обгадати білу машину чорним, а чорну білим. 9. 

Демотиватори-приколи (фото)
Докладніше
23.07.2022 в 15:00
2499
0

Свіжа порція демотиваторів для підтримки вашого чудового травневого настрою! У цьому випуску: про грошовий кругообіг у гаманці, про чарівну сметану, про зумерів та давні технології, про взаємозв'язок між жінками та зарплатою, про успішних менеджерів та працьовитих мігрантів та багато іншого!

З настанням літа став відносити себе до мангалоїдної раси: смішні жарти для гарного настрою (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 14:45
3657
0

Коли ви стоїте біля мангалу і кажете людині: "Переверни!", "Полів водою!", "Це не той відтінок, смажу ще!", "Колір повинен бути темнішим, ще темнішим!" - Ви арт-директор шашлику.

Як добре виходити на знімках модель plus-size розкрила секрети. (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 14:13
4887
0

Бонна Родрігес знає, як показати себе з найкращого боку.

Названо причину смерті Руслани Писанки (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 13:47
4548
0

Діагноз, від якого померла актриса, озвучив її чоловік. За його словами, зірка довго не знала про це захворювання.

Сімейне життя - це змагання з перетягування зарплати: прикольні жарти про сім'ю (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 13:16
9041
0

Смішні анекдоти про сімейні стосунки на кілька хвилин повернуть нас у мирний час. Читайте та посміхайтеся!

Як виглядають найдорожчі у світі прикраси (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 12:49
10237
0

Це справжні витвори мистецтва.

Популярний український гурт провів концерт на підтримку ЗСУ (ВІДЕО)
Докладніше
23.07.2022 в 12:18
1158
0

Музиканти, спустившись до київського метрополітену, виступили для людей, які наближають перемогу України.

Патологоанатом помер, але все одно поїхав на роботу: кумедні анекдоти, які посміхнуться (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 11:45
3152
0

— Я вважаю, що під час вибору професії не можна керуватися меркантильними міркуваннями. Особисто я пішла до медицини, щоб допомагати людям!

Візажисти показали силу макіяжу: до та після (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 11:16
14163
0

Фотопідбірка робіт талановитого візажиста.

Чоловік – це тимчасово, а ось колишній чоловік – це назавжди: смішні жарти про ексів (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 10:47
4795
0

Хочу висловити величезну подяку своєму колишньому за ті шалені, незабутні, сповнені радості та щастя дні, які мені пощастило прожити одразу після нашого розставання!

Названо міста світу, які фотографують найчастіше (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 10:12
1669
0

Користувачі активно публікують їх у Інтернеті.

В Ізраїлі під час обвалу дна в басейні загинула людина (ВІДЕО)
Докладніше
23.07.2022 в 09:45
858
0

У момент трагедії в басейні було близько півсотні людей. Двох із них віднесло потоком води.

Від спеки зникли навіть комарі: позитивна добірка анекдотів про літо (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 09:15
11068
0

— Привіт, слухай, може, завтра вдень погуляємо?

Гастроентеролог розповів, чим небезпечний сальмонельоз
Докладніше
23.07.2022 в 08:45
803
0

Гастроентеролог розповів, чим небезпечний сальмонельоз. Це одна з небезпечних кишкових інфекцій, з гострими та неприємними симптомами.

У моді потворне взуття: що пропонують носити дизайнери (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 07:42
4948
0

Дизайнери не перестають дивувати своєю фантазією.

Якими можуть бути наступні 5 років: вчені дали три ймовірні результати пандемії COVID-19
Докладніше
23.07.2022 в 06:45
3030
0

Міжнародна наукова рада виклала три ймовірні сценарії розвитку пандемії коронавірусу, які можуть відбутися до 2027 року.

Шаховий турнір у РФ: робот зламав хлопчику палець (ВІДЕО)
Докладніше
23.07.2022 в 05:45
1372
0

Техніка Chessrobot'a оснащена штучним інтелектом і може грати одразу три партії.

Коли ти пересолила борщ, ти просто переборщила із сіллю: найкращі анекдоти про їжу (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 04:37
10581
0

Немає нічого більш ситного, ніж вівсянка. На моїй пам'яті ще ніхто не просив добавки, всі наїдали з однієї порції.

Лінда Євангеліста отримає 50 млн доларів за спотворення тіла
Докладніше
23.07.2022 в 01:39
1581
0

Шість років тому знаменитість пройшла невдалу процедуру видалення жиру. На тому її кар'єра зупинилася

У вас висип чи свербіж? Розповідаємо, як розпізнати віспу мавп (ФОТО)
Докладніше
23.07.2022 в 00:44
3148
0

Висипання та утворення на шкірі можуть виникати від безлічі причин. Мавпа віспа - одна з них, але зустрічається цей стан вкрай рідко.