Архів
Новини Звідусіль за 30 Липня 2022
Чужі гроші вважати непристойно, а свої сумно: смішні анекдоти про фінанси (ФОТО)
Докладніше
30.07.2022 в 23:45
5187
0

Я думав, що гроші зроблять мене щасливим, а виявилося, що для цього їх треба спочатку заробити.

Вчені назвали симптом раку, який проявляється під час їжі
Докладніше
30.07.2022 в 23:09
6964
0

У пацієнтів із раком підшлункової залози часто виникає почуття швидкого насичення під час їди.

На могилі мексиканки встановили пам'ятник у вигляді чоловічого статевого органу (ВІДЕО)
Докладніше
30.07.2022 в 22:49
3491
0

Передсмертним бажанням 99-річної жінки було, щоб її могилу прикрашала статуя чоловічого статевого органу.

У Грузії впав вертоліт служби рятувальників (ВІДЕО)
Докладніше
30.07.2022 в 22:17
727
0

У горах Гудаурі втратив управління і впав гелікоптер, що належить прикордонній поліції Грузії, який допомагав потерпілим у катастрофі парапланеристам.

Лікар попередив про наслідки коронавірусу для здоров'я серця
Докладніше
30.07.2022 в 21:48
1861
0

Посткоподібні хворі часто отримують судинні ускладнення.

Старшим братом не народжуються, ним стають: жартівливі жарти про стосунки в сім'ї (ФОТО)
Докладніше
30.07.2022 в 21:13
3758
0

— Сьогодні мій брат з'їв пакет арахісу. У нього потекли сльози, він почав задихатись і кликати на допомогу. Ні, він не має алергії, просто він з'їв мій арахіс!

Діти Київщини передали малюнки військовим на фронт (ФОТО)
Докладніше
30.07.2022 в 20:49
687
0

Діти, як і дорослі, хочуть якнайшвидшого завершення війни та підтримують військових на передовій.

Вовочка грав із сірниками та програв 3-х кімнатну квартиру: нова добірка жартів (ФОТО)
Докладніше
30.07.2022 в 19:12
14922
0

Вовочка не розмовляв до п'яти років. І раптом за сніданком каже:

Дорогий, я вагітна. - Що означає "розлучимося"?: Ці жарти точно піднімуть настрій (ФОТО)
Докладніше
30.07.2022 в 18:15
4101
0

Дорожній робітник так радий був вагітності своєї дівчини, що накреслив 30 км подвійної суцільної лінії.

Колективний злочин: собаки допомогли другові дістатися смачненьок (ВІДЕО)
Докладніше
30.07.2022 в 17:47
1726
0

Спільники організували зухвалий злочин з метою викрадення котлети.

Роботи українського режисера номіновано на премію VMA 2022 (ВІДЕО)
Докладніше
30.07.2022 в 17:19
448
0

Минулого року Таня Муїньо ставала переможцем – за спільну роботу з репером Lil Nas X.

У сім'ї скелетів народився син, назвали Костян: смішні "містичні" анекдоти (ФОТО)
Докладніше
30.07.2022 в 16:47
2954
0

Якось дивно. Зараз кожен має камеру в мобільному телефоні, а потоку фотографій Йєті, Нессі, НЛО немає.

Українська телеведуча розповіла, чому не повертається на Батьківщину
Докладніше
30.07.2022 в 16:13
1828
0

Популярна ведуча зізналася, що не поспішає повертатися в Україну через переживання безпеки своїх дітей.

Папуг какаду навчили грати в гольф (ВІДЕО)
Докладніше
30.07.2022 в 15:14
3596
0

З першого разу все вийшло у самця на ім'я Фігаро.

Звук будильника — найкраще снодійне вранці: кумедні анекдоти для гарного настрою (ФОТО)
Докладніше
30.07.2022 в 14:47
3088
0

Ти тільки вдумайся в той факт, що будильник на телефоні це дзвінок тебе вчорашнього собі завтрашньому!

Чилійський дизайнер створює стильні образи, натхненні предметами домашнього вжитку
Докладніше
30.07.2022 в 14:30
1544
0

Багато людей вже дуже довго перебувають на самоізоляції, тому для боротьби зі нудьгою вони вибирають будь-які прийнятні засоби. 28-річний чилійський дизайнер Феліпе Кав'єрес ( Felipe Cavieres ) почав створювати вбрання, натхненні різними предметами домашнього вжитку — від засобів для чищення до їжі та напоїв. Хто б міг подумати, що Cif чи губки для миття посуду можуть вивести образи в одязі нового рівня? Ми бачили, як мода надихається у  природи , але щоб у коктейлів та побутової хімії – вперше!

Актори, які зіграли у серіалі "Друзі", у першому та останньому сезоні (фото)
Докладніше
30.07.2022 в 14:00
943
0

Цей пост присвячується всім тим, для кого фраза "Oh my God" щойно прочиталася голосом Дженіс і кому відомо назва "Central Perk"! 1. Фібі Буффе (Ліза Кудроу)  1 сезон 1 серія (1994)2. 10 сезон 17-18 серія (2004)3. Гантер (Джеймс Майкл Тайлер) 1 сезон 2 серія (1994)

Порція гарного настрою (фото)
Докладніше
30.07.2022 в 13:30
2922
0

Традиційна порція позитиву та гарного настрою у добірці свіжих фото-приколів та картинок. У цьому випуску: новий собака-підозрілка; сосиска з макарошками – не завжди радість; мій спорт – мої правила; як приймають ванну; про мужиків та психотерапевтів; багато смішних фото котиків та інші приколи. Дивимося, посміхаємося та не забуваємо ділитися з друзями :)

Рай для перфекціоніста (фото)
Докладніше
30.07.2022 в 13:00
1233
0

Якщо ви втомилися від метушні та раптовості, від цього безладного світу, то ласкаво просимо у світ спокою, тиші та умиротворення! Тому що саме ці почуття викликають фотографії, які ви побачите зараз!

Цікаві факти про Фінляндію, які ви сьогодні дізнаєтесь
Докладніше
30.07.2022 в 12:30
1383
0

Фінляндія широко відома як Країна тисячі озер. І у цій невеликій скандинавській зимовій країні чудес є чимало цікавостей. Якщо ви хочете відправитися в подорож Фінляндією або просто хочете трохи більше дізнатися про цю країну, то ця стаття розповість вам чимало цікавого. Тож почнемо! 1. Фінляндія - найщасливіша країна у світіфото: Pexels/Pixabay Згідно з дослідженням, проведеним ООН, Фінляндія є найщасливішою країною у світі. Вона також була найщасливішою країною у світі минулого року, 2019 року та 2018 року. У своєму останньому опитуванні ООН сконцентрувалася на почутті безпеки громадян на тлі реакції країни на COVID-19. Як виявилося, фіни вражені тим, як їхній уряд бореться з пандемією. Вони також високо оцінили інфраструктуру країни, систему освіти, якість життя та інші важливі чинники. А чому б і ні? Здебільшого освіта та охорона здоров'я у Фінляндії безкоштовні. Тут низький рівень злочинності та відмінна забезпеченість роботою. При цьому Ісландія, Данія, Швейцарія і Нідерланди стали другою, третьою, четвертою і п'ятою найщасливішою державою у світі.2. 10% території Фінляндії – це водафото: Leslin_Liu/Pixabay Коли кажуть, що Фінляндія – це країна тисячі озер, не перебільшують. Завдяки своїм озерам і ставкам, яких налічується понад 190 тисяч, Фінляндія на 10% складається із води. І це ще не рахуючи 36.000 квадратних кілометрів Балтійського моря, що знаходяться під контролем Фінляндії. Через велике водне покриття поїздка Фінляндією захоплююча, але тривала. Дорогам доводиться обгинати озера, а деякі з них сягають більш ніж на 160 км. Наприклад, озеро Сайма, друге за величиною озеро в Європі (і перше - у Фінляндії), має площу 4400 кв. м і тягнеться на 194 км. Цікаво, що багато озер у Фінляндії мілководні. Для ясності: мілководне озеро - це озеро, в якому сонячне світло може досягати дна. Це глибина приблизно 4,5 метри.3. Фіни люблять азартні ігри

20 захоплюючих фотографій про наш дивовижний світ (фото)
Докладніше
30.07.2022 в 12:00
13140
0

Навколишній світ - воістину приголомшливе місце. Від чудес, створених руками людини, до природної краси, насолоджуйтеся цією колекцією цікавих та дивовижних речей, які ви, можливо, ніколи раніше не бачили!1. Коли в Сіетлі в 2001 році стався землетрус магнітудою 6,8, власник магазину виявив, що він "намалював" маятником на піску цю картину.2. Вид з однієї зі стамбульських вулиць

Диваки та дивацтва у Walmart (фото)
Докладніше
30.07.2022 в 11:00
6098
0

Коли ми говоримо "дивина", ми не маємо на увазі ось це. Тому що це не дивність – це неадекватність. І такої неадекватності та абсурдності в магазинах цієї мережі — хоч греблю гати... 

16 собак, які, здається, зламалися та вимагають перезавантаження (фото)
Докладніше
30.07.2022 в 09:00
1822
0

Тільки тому, що ми бачили нормальну поведінку тварин, ми можемо розуміти, що з ними щось не так. Хіба ви де-небудь бачили, щоб собака катала коляску чи спала в кошику для білизни? Ось і ми також не бачили. До сьогоднішнього дня. Тому можна сміливо припустити, що цих песелів, швидше за все, потрібно просто перезавантажити … смачною кісточкою та солодким сном!

Анекдоти дня
Докладніше
30.07.2022 в 08:30
1438
0

1. Якщо діти кричать із сусідньої кімнати: "Мамо, тату, не турбуйтеся! Все гаразд!" — це офігіти якийсь привід для занепокоєння! 2. У яєчному білку менше білків, ніж у жовтку. Чи варто говорити, що у вугіллі та воді взагалі немає вуглеводів! 3. Якщо комусь дуже хочеться розлучитися, передаю пораду моєї бабусі: «Терпіть і любіть один одного. Дві пенсії краще, ніж одна! 4. - Що каже медсестра своєму хлопцеві, коли їй болить голова? - Кулачком пропрацюйте. 5. 

Демотиватори для настрою
Докладніше
30.07.2022 в 08:00
11569
0

Щоденна порція демотиваторів, які викличуть посмішку та зарядять позитивом на весь день! У цьому випуску: про головну ознаку життя, про раптові морози наприкінці квітня, про довіру, про вчасно відкриті очі, про аналіз великих даних і багато іншого!