На Николаевщине повесилась депутат от “Радикальной партии Ляшко”

10.12.2015 в 13:33

Днем 9 декабря в селе Поречье Веселиновского района Николаевской области в собственном доме обнаружен труп местной жительницы — депутата Веселиновского районного совета от “Радикальной партии Олега Ляшко”. Как оказалось, 29-летняя девушка повесилась.


Установлено, что погибшая проживала со своим гражданским мужем. В момент самоубийства он находился дома — спал после ночной смены. В семье также проживал шестилетний сын женщины, но за некоторое время перед тем, как покончить с собой, самоубийца отвела его к матери.


Как утверждают родственники и знакомые погибшей, ранее она не говорила о намерении покончить с собой.


Сейчас причины, побудившие женщину убить себя, устанавливают правоохранители. Ведется следствие.

Комментарии (6)
Житомасон
10.12.2015 в 13:40 | DE

Осознала, что работает на партию питарасов и евреев.
Бывает.

Олег
10.12.2015 в 13:49 | UA

Обставини у кожного різні ,але дві речі в своєму житті зробила неправильно-вступила до цієї істеричної партії - перша і друга .- зрозуміло що наклала на себе руки...

Бывалый
10.12.2015 в 13:51 | UA

Жид масон.

горожанин
10.12.2015 в 14:45 | UA

да людей, просто довели до такого обнищания, что помутнение рассудка происходит.

Сашко
15.12.2015 в 02:40 | UA

Дибіли ви недоумні, а чи знаєте ви що ніфіга вона не повісилась, її хлопнули Кухтін Сергій, можливі співучасники Бондарь Олександр та Вадим Висиницкий кум Кухтіна а Веселіновський прокурор Коржинський Богдан та Вознесенський судмедексперт Теплицький Олександр Сергійович шиють діло білими нитками - "повісилась"...

Володимир
15.12.2015 в 21:59 | UA

ВАЖЛИВО!!!
Я, Чорноморець Володимир Іванович, офіційно повідомляю, що мою сестричку Чорноморець Зінаїду Іванівну, було вбито, а потім вбивцем та співучасниками було витянуто на горище й повісили щоб імітовати самогубство через повішання.

Вбивця Кухтін Сергій - співмешканець сестри, можливі співучасники Бондар Олександр та Вадим - кум Кухтіна.

Вознесенський Суд.мед.експерт Теплицький Олександр Сергійович навмисно не виявив синці на тілі вбитої Чорноморець Зінаїди Іванівни, які не помітить може лише сліпий.

Веселіновський прокурор Коржинський Богдан і прокурор Шевченко маючи фотографії тіла вбитої, а тому маючи прямі докази про вбивство, а не самогубство, не підписує дозвіл на досудовий арешт вбивці, говорячи, що ті синяки на спині вбитої - то трупні пятна.

Відповідальний за ведення слідства по вбивству Чорноморець Зінаїди Іванівни виступає слідчий Тиленко Юрій Анатолійович, а тому саме він слідчі дії розпочав лише на 4 день після повідомлення міліції про вбивство, та всяческі намагається уповільнити слідство, і не допитує ключових свідків. Не допитує свідків у зв'яз

Добавить комментарий
Отправить
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив