Николаевская УНП обратилась с призывом к местным БЮТовцам не допустить коалиции с партией Регионов

23.09.2008 в 17:06
В понедельник, 22 сентября, глава областной организации УНП Юрий Ширко обратился к главе Николаевской областной организации ВО «Батькивщина» Роману Забзалюку. Тема обращения - угроза создания в Верховной Раде Украины коалиции между БЮТ и Партией регионов. Подобные обращения местных организаций УНП было разослано представителям Блока Юлии Тимошенко во всех областных центрах Украины.

«Я бы не называл это « пикетированием офисов» наших коллег» предупредил один из организаторов акции, глава Черниговской областной организации УНП Владимир СТУПАК –«Мы обеспокоены поведением БЮТ на центральном уровне, но понимаем, что далеко не все бютовцы разделяют действия своего руководства. Я имею ввиду общие голосования БЮТ и Партии регионов, а также переговоры между этими двумя фракциями о создании новой коалиции».

Он указал, что нижние организации УНП призывают членов блока имени действующего премьера «демократическим путем обозначить позицию блока не позволяя руководству присвоить это право узкому кругу лиц».

«Именно вы представители БЮТ при помощи сьездов и обращений можете воздействовать на руководство блока и заставить уважать волю избирателей государственные интересы и быть политически ответственными» .
 
 
 
 
 
Звернення 
Миколаївської обласної організації Української Народної Партії 
до представників Блоку Юлії Тимошенко в Миколаївській області
з приводу загрози створення у Верховній Раді України 
коаліції між БЮТ та Партією регіонів

Шановні колеги!


Ми, представники Української Народної Партії, стурбовані ситуацією, яка склалася у Верховній Раді Україні, та загрозами, які несе можливий розвиток подій за участі представників Вашої політичної сили у парламенті.

Українська Народна Партія завжди відстоювала національні пріоритети в українській політиці. Нашими непримиренними опонентами завжди були олігархічні та проросійські сили. Ми переконані, що більшість виборців, які голосували за Блок Юлії Тимошенко, і партійці, що увійшли до нього, не поділяють курс на співпрацю з Партією регіонів, яку фактично протягом останнього місяця реалізує керівництво та депутатський корпус БЮТ у Києві.

Ми занепокоєні тим, що така співпраця може призвести до руйнування конституційних основ Української держави. 

Спільні голосування фракцій БЮТ, Партії регіонів та КПУ у Верховній Раді України 2-5 вересня 2008 року засвідчили, що в парламенті, фактично, перестала існувати демократична коаліція фракцій НУ-НС та БЮТ. Натомість, всупереч волі виборців та рядового активу БЮТ, почала діяти офіційно не проголошена нова «широка» коаліція – БЮТ-ПР. 

Серйозним випробуванням для парламентських політичних сил на дотримання національних інтересів стало грузинське питання. Фракція БЮТ опинилася по одну сторону барикад з проросійськими Партією регіонів та КПУ. Зокрема, спільна відмова депутатського корпусу БЮТ, Партії регіонів та КПУ засудити російську агресію проти Грузії і підтримати територіальну цілісність цієї країни «вбила клин» між Україною й цивілізованим світом та створила передумови для зазіхань на територіальну цілісність України. Глава Уряду, відмовляючись підписати постанову про особливості пересування кораблів Чорноморського флоту РФ, фактично поставила Україну під загрозу втягнення у військовий конфлікт на стороні агресора проти дружньої нам Грузії, оскільки саме з території України здійснювали свої походи російські кораблі, що брали участь у агресії проти цієї суверенної держави.

У складних для України зовнішньополітичних умовах депутатський корпус БЮТ став на шлях обмеження повноважень Президента у сфері забезпечення територіальної цілісності, суверенітету та національної безпеки. Спільними голосуванням з олігархічною Партією регіонів та КПУ, фракція БЮТ, фактично, підтримала передачу повного контролю над Службою безпеки України з рук Президента як гаранта національної безпеки в руки саме цих силам. 

Внесення Урядом у проект Державного бюджету на 2009 рік принизливої цифри 0,85% ВВП на фінансування Збройних сил України (замість передбачених коаліційною угодою 2%) ставить під загрозу не тільки обороноздатність України, але й реалізацію передвиборчої обіцянки БЮТ про створення професійної контрактної армії вже з 1 січня 2009 року.  

На жаль, фактом є те, що саме представники фракції БЮТ були ініціаторами створення найбільш корупційного органу – Тендерної палати України, через діяльність якої лікарні місяцями не могли придбати ліки, дитячі садки – харчування. Лише під тиском громадськості вдалося усунути цей корупційний механізм з державної системи. Проте реформа так і не була завершена, оскільки через блокування роботи Верховної Ради фракцією БЮТ нову редакцію закону про державні закупівлі так і не було схвалено. 

Будь-які особисті симпатії чи антипатії політиків не дають їм права перекреслювати свої обіцянки перед виборцями і перекидатися в інший політичний табір. Два роки тому ми всі засудили Олександра Мороза за спілку з Партією регіонів, назвавши його «зрадником». Зараз на місці лідера СПУ може опинитися лідер БЮТ. 

Ми знаємо, що більшість прихильників БЮТ голосували за українську демократичну владу, за ефективну роботу демократичної коаліції, за захист національних інтересів України, і жоден з вас не віддавав свого голосу за спілку з Партією регіонів, за здачу політичних та економічних інтересів України заради «дружби» з російською тоталітарною владою, котра неодноразово шантажувала українців і погрожувала їм військовою силою, за господарювання на українській території іноземних військових, як це сьогодні відбувається у Криму.

Українська народна партія закликає Вас, представників БЮТ, зробити все від вас залежне, щоб зупинити реванш антиукраїнських сил, убезпечити Україну від зовнішньої загрози. Саме Ви, представники БЮТ, через з’їзди та звернення, можете вплинути на керівництво блоку і змусити поважати волю власних виборців, державні інтереси та бути політично відповідальними. 

Разом ми зможемо вберегти країну від економічної та політичної катастрофи.

З повагою,
голова Юрій Ширко Комментарии (5)
вв
23.09.2008 в 17:52 |
Хто-хто, а Ширко говорить за корупцію? Де він коштів узяв щоб купити дві квартири в Миколаєві? Відповідь одна вкрав під час виборів гроші партійні. забзалюк гони від себе хабарника ширка.
Прохожий
23.09.2008 в 21:00 |
"Нашими непримиренними опонентами завжди були олігархічні та проросійські сили. А нашими спонсорами завжди були американські хазяєва."
И эти американские подстилки ещё осмеливаются открывать свою поганую пасть и кого-то поучать?
Волкодав
23.09.2008 в 21:14 |
вв

Отвечу на русском.

Ты, падлюка, "за базар" готов ответить? Две квартиры говоришь? Сходи родной в БТИ и узнай, кому принадлежат эти "две квартиры". И ты, к своему Юльковскому удивлению узнаешь, что эти "две квартиры" являются собственностью юридического лица, под названием "Українська народна партія".

Встречній вопрос. Кому принадлежит офис партии "Бтатьківщина", который называют офисом БЮТ в Николаеве?
Волкодав
23.09.2008 в 21:19 |
добавлю..... если бы Украина состояла, из таких, как Ширко, хотя бы на 30%, мы бы жили, сегодня, на уровне Польши. Но у нас таких Ширко, не более 3%, а жаль.
Медведь
23.09.2008 в 22:35 |
Ха-ха-ха одуреть "уровень Польши"! Польша на уровне зимбабве, очнись
Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив