Законопроєкт «Про основи національного спротиву»: його цілі та завдання

24.06.2021 в 11:34
Законопроєкт «Про основи національного спротиву»: його цілі та завдання

Законопроєкт «Про основи національного спротиву»: його цілі та завдання

25 травня 2021 року Президентом України Володимиром Зеленським внесено до Верховної Ради України як невідкладний Проєкт Закону про основи національного спротиву № 5557.
 
Зазначеним законопроєктом передбачено створення комплексної всеохоплюючої системи національного спротиву (протидії) агресору за рахунок залучення широких верств населення до територіальної оборони на підконтрольних територіях.
 
Прийняття даного проєкту дасть змогу вирішити завдання щодо залучення усього суспільства до протидії загрозам національній безпеці та відбиття агресії з боку іншої держави, вироблення на державному рівні чіткої політики, спрямованої на організацію в Україні національного спротиву як невід'ємної складової всеохоплюючої оборони держави.
 
Цілями проєкту Закону є визначення правових та організаційних засад національного спротиву, основ його підготовки та ведення, завдань і повноважень сил безпеки та сил оборони з питань національного спротиву.
 
На даному етапі, профільний комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки підтримав даний законопроєкт, який подав Президент України Володимир Зеленський як невідкладний для позачергового розгляду парламентом.
 
Детальніше ознайомитися із законопроєктом та знайти відповіді на хвилюючі питання можна за посиланням: https://sprotyv.in.ua/uk/#pro
 
Зазначимо, що національний спротив – складова всеохоплюючої оборони України, що містить комплекс заходів, які організовуються та здійснюються в мирний час і в особливий період в Україні з метою максимально широкого залучення громадян України до дій, спрямованих на забезпечення воєнної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності держави, стримування і відсіч агресії та завдання противнику неприйнятних втрат, з огляду на які він буде змушений припинити агресію проти України.
Подписывайтесь на наши статьи в Google News
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив