Бывший вице-губернатор Николаевщины считает, что «кадровый конфликт» доказал необходимость ликвидации ОГА

15.04.2019 в 15:00
Бывший вице-губернатор Николаевщины считает, что «кадровый конфликт» доказал необходимость ликвидации ОГА

Руководитель Генерального директората стратегического планирования и координации государственной политики в области транспорта при Министерстве инфраструктуры, бывший вице-губернатор Николаевщины Виталий Киндратив уверен, что «кадровый конфликт» в облгосадминистрации доказал, что ОГА и РГА необходимо ликвидировать.

Такое мнение бывший зампред облгосадминистрации высказал на своей странице в социальной сети «Фейсбук».

«Навколо Миколаївської ОДА знов спалахнув скандал. Заступник голови облдержадміністрації після власного звільнення вибухнув гнівними коментарями щодо внутрішнього життя адміністрації, корупційних схем та пообіцяв навіть дати прес-конференцію. З іншого боку, вже колишні колеги екс-заступника публічно висловилися щодо його професійних та особистих якостей. Підняття градусу і без того високої напруги в регіоні набирає все нових і нових обертів. Чи правдиві звинувачення? Глобально це не має жодного значення. Громада області висловила підтримку обласній команді і президенту, що їх призначив, віддавши меньше 10 % голосів і третє місце у рейтингу.

Але питання навіть не в регіональному конфлікті. Ситуація на Миколаївщині переводе дискусію в іншу площину. Чи потрібні взагалі обласні державні адміністрації як такі? Яка їх роль? Це ефективні структури державного управління та розвитку територій чи рудимент радянської системи з її жорстким вертикальним контролем?

На мою думку, рудимент — застарілий, корумпований, не здатний ефективно керувати і розвивати ввірені території.

Безумовно, в області мають бути представники центрального рівня. Найбільш ефективною здається система з наступними елементами: органи місцевого самоврядування (ОТГ, міста), обласна рада та її виконавчий комітет, префект. Функції останнього — координація органів місцевого самоврядування та виконання державних програм. Все. Обласні та районні державні адміністрації у даному вигляді мають бути ліквідовані як неефективні органи та неефективні статті витрат коштів платників податків», - высказал свою позицию Киндратив.

Как сообщали «Новости-N» Президент Украины Петр Порошенко намерен в случае победы на выборах инициировать изменения в Конституцию относительно ликвидации должностей глав областных государственных администраций.

Комментарии (2)
патриот
15.04.2019 в 15:14 | US

" Генеральный директорат стратегического планирования и координации государственной политики в области транспорта при Министерстве инфраструктуры" - очередной отстойник для говна?

Однако
15.04.2019 в 15:55 | UA

Не эффективны - гнать в шею и отсудить ту зрЯплату, которую получили за 5 лет неэффективности.

Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив