Руководитель Николаевщины Савченко рассказал почему поддерживает Порошенко

29.01.2019 в 21:30
Руководитель Николаевщины Савченко рассказал почему поддерживает Порошенко

Председатель Николаевской областной государственной администрации Алексей Савченко перечислил причины, по которым он лично поддерживает Президента Украины Петра Порошенко.

Об этом он написал в своём блоге на «Новостях-N».

По его мнению, Пётр Порошенко человек с чёткой государственной позицией и сегодня он публично объявил о своём ответственном и логичном решении в направлении построения будущего Украины. Савченко считает, что Порошенко готов взять на себя колоссальную ответственность и снова пойти в Президенты.

«Петро Порошенко – єдиний Президент України за 27 років, який не тільки обіцяв, а й виконав більшість зі своєї стратегії.

- В країні почали будуватися дороги і відновлюватися медицина.

- Ми вже четвертий рік не купуємо газ у країни агресора, незважаючи на те, що в 2014 році багато хто називав це неможливим.

- Ми повернулися до європейської родини – в Україні діє «безвіз», українці мають можливість безперешкодно їздити до Європи.

- На міжнародній арені саме він зміг об’єднати навколо України потужну міжнародну коаліцію, яка стримує агресію Росії.

- Всі до цього обіцяли передати владу на місця, але тільки з приходом на пост Глави держави Петра Порошенка, децентралізація стала реальністю – не на словах, а на ділі. Всі новостворені об’єднані територіальні громади вже зараз на власному прикладі відчули переваги цієї реформи, яку вважають найуспішнішою на сьогодні.

- Саме Петро Порошенко зміг об’єднати зусилля багатьох людей, і у нашій воюючій країні вдалося відродити українську армію.

- Саме за Президента Порошенка українська мова стала модною і гідну підтримку держави.

- Всі визнали, що завдяки позиції та зусиллям Петра Олексійовича вперше за сотні років Україна отримала свою незалежну церкву.

Він здійснив мою мрію і мрію цілих поколінь українців!

Петро Порошенко – принциповий, дієвий державотворець і як ніхто інший розуміє, що потрібно країні у майбутньому.

Усвідомлюючи це, ми не маємо права, як сто років тому сперечатися і втратити незалежність й свою країну. Всі, хто прагне, щоб Україна стала дійсно сильною і незалежною європейською країною, мають розуміти – ми не маємо права звернути з обраного шляху. А запорука цьому – сильний, принциповий президент, який на перше місце ставить національні інтереси держави – Петро Порошенко!

Зроблю все, щоб Україна не збилася з того шляху, який ми всі обрали і яким ми рухаємося, бо ми йдемо своїм шляхом. Переаобрання Петра Порошенка - це продовження побудови Української, Соборної, Самостійної Держави!», - аргументировал свой выбор глава ОГА.

Комментарии (6)
наблюдатель
29.01.2019 в 21:34 | IL
ага , ему Петя дал на откуп целую область и оно не будет его поддерживать ) ... то что этот кусок дерма поддерживает Петю играет против Пети )
оленям
29.01.2019 в 21:35 | UA
Главный порохобот в Николаеве это Савченко. Пакуй чемоданы. Не долго тебе осталось у корыта сидеть. Темники, что говорить, лично от хозяина получил?
оленям
29.01.2019 в 21:38 | UA
Смешно, про не покупаем газ у агрессора. Покупаем тот же российский газ, но только дороже, так как реверсный он.
Опанас Наїбальченко
29.01.2019 в 23:00 | BH
>Между прочим
Сегодня в 21:39 | UA

"..А вот за оскорбления первого лица государства можно и по закону ответить..."

Заебёцца первое рыло недогосударства иски подавать на оскорбивих его.Я т к в рыло его ебал.Ну и налоги,конечно,не плачу.Вместе с военным сбором...Можешь судиться,хуесос
ПоймалСъел
30.01.2019 в 07:55 | UA
Ну лизнул, так лизнул. Аж тонкую кишку щекотнул.
Родя
30.01.2019 в 08:42 | UA
Дороги- смешно .
Медицина- противно слушать.
Церковь- еще больше раскол общества.
Газ- стал в 4 раза дороже.
Европа- на 1800 грн пенсии???????
Мова- так у нас в регионе и так говорят на суржику.

Вот так моя мама( 78 лет) ответила савченку
Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив