Только системный подход и сотрудничество с ответственным бизнесом дает положительные результаты, - Алексей Савченко

18.12.2018 в 12:41
Только системный подход и сотрудничество с ответственным бизнесом дает положительные результаты, - Алексей СавченкоТолько системный подход и сотрудничество с ответственным бизнесом дает положительные результаты, - Алексей Савченко

Только системный подход и сотрудничество на взаимовыгодных условиях с социально ответственным бизнесом может дать положительные результаты для развития целых регионов.

Так считает председатель Николаевской областной государственной администрации Алексей Савченко.

«Саме завдяки такому підходу нам, спільними зусиллями вдалося реалізувати соціально-значущий проект, який дає можливість газифікації помешкань жителів міста Снігурівка. Сьогодні наше комунальне підприємство «Дирекція з капітального будівництва та реконструкції» отримало декларації про завершення будівництва внутрішніх і зовнішніх мереж газопостачання багатоповерхових житлових будинків Снігурівки, що дозволило вже подати блакитне паливо до п’яти житлових багатоквартирних будинків», - сообщил глава ОГА.

По его словам, выполнить указанные работы удалось за счет консолидации усилий областной государственной администрации, бизнесмена, районной и городской власти. Толчком для газификации жилых домов были инициативе областной государственной администрации по расширению социальной задачи в связи со строительством магистрального газопровода к вновь построенных мощностей сельхозпереработки по заказу частного предприятия.

«Підтримавши нашу ініціативу, соціально-відповідальним бізнесом були внесені зміни до проекту магістрального газопроводу і збільшено його діаметр для можливості приєднання до нього багатоквартирного житлового фонду та об’єктів соціальної сфери одного з мікрорайонів Снігурівки. На сьогодні це вже дозволило подати природній газ до 152 квартир 5 багатоквартирних будинків І черги газифікації. Надалі в планах районної та міської влади - провести роботи з газифікації ІІ черги житлових будинків, ЗОШ № 4 та районного будинку культури», - сообщил Алексей Савченко.

Кроме того, председатель Николаевской областной государственной администрации напомнил, что ситуация в Снигиревке - это яркий пример того, когда создание благоприятных условий для бизнеса, дает очень положительные результаты для развития всего общества.

«Всі знають, що ми збудували дорогу на Снігурівку і завдяки цій побудованій автодорозі, нам вдалося залучити інвестора, який з нуля збудував завод, вартістю 50 млн доларів США. І що ми всі отримали? А отримали ми не мало – більше 100 робочих місць, за перший рік до бюджету надійшло вже 100 млн грн податку та можливість газифікації міста... Тобто, за п’ять років ця дорога, враховуючи видатки на її будівництво, окупиться. А створені робочі місця, промисловість та сільське господарство у районі будуть розвиватися далі», - подытожил руководитель Николаевщины.

Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив