«Что бы мы ни делали, это будет неправильно», - Сенкевич поздравил работников местного самоуправления

05.12.2018 в 20:59
«Что бы мы ни делали, это будет неправильно», - Сенкевич поздравил работников местного самоуправления

Николаевский городской голова Александр Сенкевич в своей речи в иронической форме заявил, что всех работников самоуправления считают чиновниками, которые делят деньги, и что бы они ни делали, это будет неправильно.

Об этом он заявил в ходе торжественного мероприятия, которое состоялось в среду, 5 декабря, в здании Николаевского украинского академического театра.

- Мені зрозуміла ваша робота, і мені дуже зрозуміло, як ви важко працюєте. Усі кажуть, що ви нічого не робите. Ви всі не працівники органів місцевого самоврядування, ви всі чиновники. Незалежно від того, чи ви депутат міської ради чи обласної. У розумінні звичайних миколаївців, людей, які живуть в області, ви усі — чиновники. І ви щось там залізли поділити, зазвичай гроші, зазвичай їхні. Я завжди кажу, що немає грошей депутатських, органів місцевого самоврядування, є гроші платників податків. Наша з вами задача - почути платників податків, що їм потрібно. Іноді подумати, що їм потрібно, але вони цього ще не знають, і зробити це для них. Що важливо... важливо те, що щоб ми не робили, ми усе одно будемо робити усе неправильно. Бо завжди усі знають, як робити, але ніхто ніколи цього не робить, вони завжди радять, - сказал градоначальник в своей речи.

Комментарии (5)
ржу не могу
05.12.2018 в 21:07 | XX

Они там не только пили, но еще и нюхали и курили.

Дмитро Десятерик
05.12.2018 в 21:51 | DE

Три з половиною роки я живу трохи дивно, ну як «живу», це, мабуть, схоже на те, як існує така собі істота в мушлі — жива, ціла, не в голоді і не в холоді, годі жалітися, ну хіба трохи в анабіозі

местный
05.12.2018 в 23:50 | UA

самовлюбленный козел

вівар
06.12.2018 в 08:45 | UA

И это было до Сени и будет после Сени, но наблюдать как общественник- активист быстро превращается в таково-же быдло-вора прикольно......

лк мэн
06.12.2018 в 11:44 | PL

на конец то,что то умное сказал!

Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив