В Куцурубском сельсовете пояснили, зачем просят сохранить дорогу, по которой фуры объезжают пункты ГВК

27.07.2021 в 20:38
В Куцурубском сельсовете пояснили, зачем просят сохранить дорогу, по которой фуры объезжают пункты ГВК

В Куцурубском сельсовете пояснили, зачем просят сохранить дорогу, по которой фуры объезжают пункты ГВК

В Куцурубском сельсовете пояснили, почему обратились с просьбой сохранить полевую дорогу, по которой, как сообщили в САД Николаевской области, большегрузные автомобили объезжают пункты габаритно-весового контроля.

Свою точку зрения руководство сельсовета изложило в письме, пришедшем в редакцию «Новостей-N».

Ниже приводим текст письма без изменений.

Дороги, їх стан, є мабуть однією із найобговореніших тем на рівні держави, регіону, органу місцевого самоврядування, засобах масової інформації, в побуті.

Так, нещодавно, в новинах «НОВОСТИ N» з’явилась інформація з приводу того, як голова сільської ради на Миколаївщині просить зберегти дорогу, якою фури оминають вагові комплекси. Ця новина викликала різну реакцію читачів. У дописах є все – і критика, і пропозиції. 
Сільська рада, і це зрозуміло, не змогла залишитись байдужою ні до коментарів, ні до того, як прес-служба автомобільних доріг у Миколаївській області подала інформацію.

Вважаємо, що все ж таки варто людям довести правдиву інформацію. Почалось все із звернення до голови Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади Копійки І. В. депутата Очаківської міської ради Є. Г.Кадочнікова. У зверненні депутат просив, спираючись на численні прохання мешканців м. Очаків, вирішити питання зміни маршрутів, за яким перевозять худобу до ТОВ «Порт Очаків». Скаржився на періодично виникаючий сморід у приватному секторі. 

Сільський голова Куцурубської сільської ради, готуючи відповідь на звернення та намагаючись позитивно вирішити дане питання, звернулась до керівництва порту, про підсипання вибоїн існуючої польової дороги.

Далі зазначаємо, що тимчасове використання існуючої примикаючої дороги обґрунтована багатьма причинами. Головна з яких, автодорога Т-15-07, а особливо ділянки, які проходять біля приватного сектора м. Очаків, знаходиться в край аварійному стані вже багато років. Через те не тільки транспорт, якій направляється в Порт "Очаків", а і приватний транспорт мешканців вимушений проїжджати цю ділянку на мінімальній швидкості, оминаючи численні ями та вибоїни. Тим самим ризикуючи не тільки погіршенням стану транспортних засобів, а і власним життям. Тому існування грунтової польової дороги тимчасово вирішило питання безпечного пересування транспорту.

Але вже у липні 2021 року сільський голова отримав повідомлення від підрядника Головної підрядної організації по ремонту траси Т-15-13, що цей з’їзд з траси Т-15-13 буде демонтовано. Щоб унеможливити це, Інна Василівна звернулась до депутата Миколаївської обласної ради Є. О. Ігнатенка з приводу збереження тимчасової польової дороги, що з’єднує с. Куцуруб з м. Очаків на час завершення ремонтних робіт траси Т-15-07.

Депутат Миколаївської обласної ради Є. О. Ігнатенко, в свою чергу, передав звернення Копійки І. В. до Служби автомобільних доріг у Миколаївській області. Отриману відповідь на запит Ігнатенко Є. О. передав сільському голові.

На жаль, прес-служба автомобільних доріг у Миколаївській області дозволила собі подати в інтернет-ресурсі тільки частину проблеми, яка стосується саме «САД». А саме: що польова дорога все ж таки буде ліквідована, оскільки вона є маршрутом, що дозволяє оминати комплекс автоматичного габаритно-вагового контролю. При цьому зовсім нічого не сказано про існуючі проблеми населення громади, які вимушені використовувати для безпечного транспортного сполучення місцеві польові дороги.

Можливо, в тому є своя правда, але варто відмітити, що аварійність трас Т-15-07 та Т-15-13 в недалекому минулому спричинила появу далеко не однієї такої примикаючої дороги на шляху від с. Парутине до м. Очаків. Тому ліквідація однієї не вирішить питання збереження відремонтованої дороги. І справа не в тому, що сільський голова Куцурубської сільської ради не приділяє уваги забороні несанкціонованого проїзду транспорту. Завжди знайдуться перевізники, які винайдуть спосіб оминати пункти контролю. Можливо, варто було б попередньо обговорити питання місця встановлення комплексу автоматичного габаритно-вагового контролю при в’їзді в м. Очаків.

Та на майбутнє: вважаємо, що є сенс проєктувальникам, Службі автомобільних доріг у Миколаївській області, Куцурубській сільській раді спланувати доцільне та результативне облаштування ще одного пункту для повного вагового контролю на двох паралельних автошляхах.
І наостанок, сільський голова, як і будь-який керівник, найбільш зацікавлений, щоб дороги, як комунальні, так і державні, були в ідеальному стані. І це зрозуміло, адже дороги це не тільки зручність, комфортність, але й безпека для тих, кого ми називаємо учасники  дорожнього руху.

Напомним, ранее в САД Николаевской области сообщили, что глава Куцурубского сельского совета обратился  с просьбой сохранить полевую дорогу, по которой большегрузный транспорт объезжает пункты ГВК, минуя процедуру взвешивания.

Подписывайтесь на наши статьи в Google News
Комментарии (3)
Показать комментарии
Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив