Глава «Укравтодора» назвал Николаевщину регионом с найхудшими дорогами и крупнейшим финансированием

01.07.2020 в 22:19
Глава «Укравтодора» назвал Николаевщину регионом с найхудшими дорогами и крупнейшим финансированием

Глава «Укравтодора» Александр Кубраков сравнил дороги в Николаевской и Херсонской областях и сообщил о разных подходах к содержанию автомагистралей.

Своими впечатлениями чиновник поделился на своей странице в «Фейсбук» после посещения двух южных регионов.

Сравнения главного дорожника явно не в пользу Николаевской области: Кубраков заявил что «в Херсонской области годами служба дорог варила «кашу из топора», со 100 млн грн находила средства на содержание в нормальном состоянии ключевых маршрутов», а в Николаевской области «худшие дороги при самом большом финансировании».

«Сьогодні встигнув відвідати дві області на Півдні – Миколаївську та Херсонську.

Знову цікавий приклад, коли між двома сусідніми областями різниця у підходах до доріг наочна та відчутна кожному подорожуючому. Тут і про «роль особистості в історії», і про системний та кримінальний бізнес.

У Херсонській області роками служба доріг варила «кашу з топора», зі 100 млн грн знаходила кошти на утримання в нормальному стані ключових маршрутів.

В цьому році – 2,1 млрд грн держава спрямовує на оновлення доріг державного значення на Херсонщині. Це дозволить оновити 177 км доріг. Для порівняння масштабів – якщо приплюсувати усі відремонтовані км доріг за останні 10 років – отримаємо лише 116,4 км.

Що ремонтуємо:

▪️Буквально сьогодні 3 підрядника вийшли на ремонт дороги М-14. В цьому році відремонтуємо 36 км, а повний маршрут закладаємо на 2021.

▪️Оновлюємо дороги до моря:

1. шлях Р-57, який веде до Скадовська. Відремонтуємо 34,5 км за 2020
2. очікуємо результати тендерів на ремонт 21 км найгірших ділянок дороги Р-47 – до Генічеська.

▪️Капітально ремонтуємо мостові переходи на дорозі Т-04-03 Мар’янське — Берислав — /Р-47/.

▪️І найбільше кілометрів в 2020 буде відновлено на Т-04-03 Мар’янське — Берислав — /Р-47/. 78,8 км плануємо відремонтувати за цей сезон. Зараз – тривають тендери.

У Миколаївській області – одній із найгіршими дорогами та найбільшим фінансуванням в цьому році вирішальними будуть найближчі тижні. Провели нараду зі Службою та підрядниками. На жаль, не вдалося потрапити на Н-14, де влаштовують бетон.

В обох областях не без пригод із блокуванням тендерів, довготривалими розробками та коригуваннями проєктів. Та амбітний план втілюється, крок за кроком.

Планую знову сюди повернутися за пару тижнів. Можливо вдасться по дорозі подивитися на власні очі рафтерів у Мігеї. Зараз тут ремонтів немає та Велике будівництво і проєкт Президента #Мандруй_Україною розраховані не на один рік, тож і цей маршрут маємо оцінити з точки зору соціально-економічного ефекту», - написал Кубраков.

Комментарии (6)
Зато
01.07.2020 в 22:21 | UA
Зато у нас плитки дофига)))
Адам
01.07.2020 в 22:33 | UA
Глава «Укравтодора» Александр Кубраков

Значит не важный с тебя глава если такие дороги .
01.07.2020 в 22:40 | UA
Я так понял?
Низы уже не могут ,
а верхи уже не хотят?
Директор дороги
01.07.2020 в 23:08 | UA
Мы славится площадями и фонтанами.
Житомасону
01.07.2020 в 23:28 | UA
Житомасон, иногда ты пишешь умные вещи. Но сейчас - херню.
Если ехать по херсонской трассе, то сразу после указателя границы областей - качество дорожного покрытия резко меняется не в пользу николаевской. И этот феномен наблюдаю сорок лет. То же самое по одесской трассе за Коблево. И зерновозы в данном месте не при чем. Они не с воздуха падают на николаевский участок дороги.
Коронавирус
01.07.2020 в 23:32 | UA
Сегодня в 22:40 | UA
а сеня шо зеленый губернатор области? или город должен за свой счет дороги в области херачить? Откуда вы бл.дь вылазите?
Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив