Пенсионер под Николаевским горсоветом «выгоняет дурость из башки» Сенкевича (видео)

08.07.2021 в 13:00

В четверг, 8 июля, николаевский пенсионер Анатолий Ильченко проводит очередной одиночный пикет под зданием мэрии.

Так же, как и вчера, он пришел в халате санитара психиатрической больницы. “Приведіть Сєнкевича. Вижену дурість з його башки”, - написано у него на плакате. И внизу приписка: “5 мільйонів на прапор — це дурість”.

Пенсионер рассказал, что в марте прошлого года исполком принял решение, которым лишил пенсионеров и инвалидов льгот на проезд в общественном транспорте. Сделано это было якобы для препятствия распространению коронавирусной инфекции (чтобы меньше ездили). Однако этим решением власть лучше не сделала: пенсионерам и инвалидам пришлось за проезд платить, и риск заражения от этого не уменьшался.

- Я торік подав позов про визнання протиправним і нечинним цього рішення виконкому. Отримавши позов і виклик до суду, виконком зрозумів, що вони програють мені, і самі скасували своє рішення. Звісно, що після того суд розглянув справу і визнав це рішення протиправним, але не скасовував, бо воно було вже скасоване. Але суд чітко зазначив, що виконком не має повноважень відміняти пільги, надані законом. Але після того Сєнкевич у вересні знову з виконкомом прийняли рішення, яким позбавили пільговиків цього проїзду, за винятком інвалідів, бо вони знали, що я інвалід. Таким чином, вони знову прийняли протиправне рішення, але я оскаржити його не міг по тій причині, що моє право не було порушене. Отже, по 6 гривень з пенсіонерів здирають, а 5 мільйонів на прапор викидають. Чи не з отих пенсіонерів він здирає по 6 гривень, щоб викинути на той прапор? - сказал Ильченко.

По его мнению, в Николаеве достаточно красивых мест, где может развеваться государственный флаг. Флагштоки установлены и на главной площади, и у здания облгосадминистрации, и у входа в горсовет.

- Я б на місці Сєнкевича заборонив би встановлювати цей прапор. Я б не дозволив, я б місце для нього не виділив. Тому що розпоряджається міська громада, а він голова міської громади. А він не тільки дозволив його ставити, а ще й 5 мільйонів виділяє. Це взагалі абсурд.

- Я сам хворів коронавірусом і викликав “швидку”. Я вже задихався, мені справді було важко дихати. Але мені “швидка” казала: “От якщо вже помиратимете, аж тоді викличете і ми приїдемо, якщо вам година до смерті залишиться”. Тобто, медичну допомогу не надають, люди помирають, які могли б ще одужати, яких можна вилікувати — нема в них грошей. А на прапор 5 мільйонів у них є. Я обурений, - объяснил свою позицию пикетчик.

Напомним, что под горсоветом сегодня также проводили акцию жители дома № 1 по ул. Озерной, протестуя против строительства рядом с их домом 16-этажки.

Подписывайтесь на наши статьи в Google News
Комментарии (26)
Показать комментарии
Добавить комментарий
Отправить
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив