Як вступити до Нью-Йоркського університету?

26.11.2020 в 12:29
Як вступити до Нью-Йоркського університету?

Як вступити до Нью-Йоркського університету?

Навчальні програми і ціни, вимоги до вступу

Американська вища освіта ближче, ніж здається. Університети і коледжі США з радістю приймають іноземців і не створюють для їхнього вступу перешкод. Навпаки, цей рік видався непростим для освітньої сфери і тому найкраще підходить для абітурієнтів. Річ у тім, що ВНЗ, в т.ч. і університет Нью-Йорку роблять свої вимоги, правила і ціни лояльнішими.

Огляд університету

New York University розташований у відповідному місті, нараховує понад 25 000 студентів. Це дуже популярний заклад із високими вимогами, зазвичай зі 100 абітурієнтів вступають 5. Серед основних вимог – гарна оцінка із стандартного тесту SAT. Його складають всі випускники середніх шкіл. Іноземці мають пройти відповідну підготовку в американській школі або коледжі, можна зробити це онлайн. Середній прохідний бал – 1370, бажано мати вище 1400. Гарна новина: New York University не штрафує за проходження SAT декількох раз. Можна складати його і 5 раз, поки не вийде найвища оцінка.

Альтернативний, а точніше рівноцінний варіант – тест SAT. Він теж містить в собі три розділи, включно з математикою і читанням. Вступник може скласти один з іспитів на вибір.

Загальні вимоги для вступу

Іноземні студенти мають надати такі документи разом зі своєю заявою на вступ:

· документи про завершену середню освіту;
· середній бал успішності;
· есе, твір на певну тему.

Якщо заявник не є громадянином США, то він не повинен надавати рекомендації від своїх вчителів. Однак на таких абітурієнтів чекають інші «випробування». Насамперед, це правильне оформлення всіх документів: із перекладом і нотаріальним завіренням копій. Друге – це складання мовного тесту TOEFL чи IELTS. Також, після зарахування до університету треба отримати студентську візу до США. Найголовніше в цьому – надати посольству виписки з банку, де вступник чи його поручитель має потрібну суму для проживання під час навчання.

Есе – як підготуватися і написати

Американські ВНЗ дуже цінують есе під час прийому на навчання. Це практично єдина можливість абітурієнта розповісти про себе, показати свою індивідуальність, активність і перспективність. Оптимальний варіант – написати про якусь значущу подію зі свого життя. Це має бути твір з роздумами, із життєвою історією, яка вплинула на студента, і він виніс з неї урок. Комісія New York University ретельно розглядає кожен твір, звертає увагу як на вміст, так і форму. Важливим буде і рівень англійської, права на грубі помилки немає. Зробити все якісно і швидко допоможе ресурс https://royalessays.co.uk/, який займається професійним написанням різних видів творів.

Як і скільки платити за навчання

На перший погляд вартість велика – близько 48 000 доларів, і це може відлякати іноземних абітурієнтів. Однак слід звернути увагу на можливу фінансову допомогу, яку отримують 54% студентів. Для такої знижки треба мати важливі підстави, одна з яких – неспроможність студента платити за навчання. Це треба доказати, наприклад, довідками про доходи батьків. Після цього сума може опуститися до 23 000 доларів. Якщо сам університет відмовить в допомозі, можна звернутися до спеціальних організацій з видачі стипендій та грантів.

Умови навчання і проживання

Університет знаходиться у великому й цікавому місті Нью-Йорк, а отже всі студенти долучаються до його культурного і соціального життя. Дізнатися як виглядають навчальні кампуси і гуртожитки можна за допомогою відеороликів. Ці «екскурсійні» матеріали зняті спеціально для вступників, аби вони мали повне уявлення про своє майбутнє місце навчання і проживання. Знайти багато таких турів можна на сайтах про вищу освіту, наприклад, CampusReel.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив