Запасні варіанти коледжів та університетів США

26.11.2020 в 12:27
Запасні варіанти коледжів та університетів США

Запасні варіанти коледжів та університетів США

Що робити, якщо відмовили у вступі до американського ВНЗ?

Вступна кампанія до університетів і коледжів йде повним ходом, багато вишів вже завершають приймання документів. Деякі іноземні абітурієнти вже отримали відповідь, і для когось вона була негативною. Що робити в такому разі, чекати ще рік? Насправді, ні. Є декілька способів розпочати навчання вже цьогоріч, треба лише розглянути альтернативні варіанти.

Загалом в США нараховується близько 4000 ВНЗ, і деякі з них мають гнучкі умови вступу. Тому якщо абітурієнт не хоче витрачати час на підготовку і новий процес вступу, він може: звернутися до іншого коледжу із постійним прийомом або подати на зарахування до громадського коледжу.

Коледжі із постійним прийомом

Деякі коледжі й університети США мають подовжені терміни прийому заявок, такі заклади називаються Colleges With Rolling Admissions. Вступна кампанія триває до червня і навіть до липня, доступний неодноразовий прийом. Це стосується й іноземних студентів, що вигідно для українців.

Наприклад, Washington State University застосовує постійний прийом і заявки обробляють по мірі їх надходження, а не після закінчення кінцевих термінів. Тут можна подавати документи протягом року. SUNY-Oswego в Нью-Йорку встановив приблизні кінцеві дати обробки заявок для зарахування на семестр. Так, на осінній семестр треба подаватися до середини травня, на весняний – до середини листопада. Адміністрація Ball State University розглядає документи до 15 червня для вступу на осінь, до 15 листопада – для весни і 15 березня – для літа.

Постійний прийом до вишів не означає, що можна обійти деякі правила вступу. Вимоги до академічних показників, результатів мовних та інших тестів не знижуються.

Зарахування до Community College

Громадський коледж може стати сходинкою до вступу до чотирьохрічного університету і здобування ступеню бакалавра. Green River College приймає заявки навіть за місяць до початку семестру. Це дозволяє студентам подати документи на отримання візи. Більшість таких коледжів пропонують розтягнуті кінцеві терміни. Якщо не вдалося вступити на осінній квартал, то можна почати взимку. Рішення щодо прийому зазвичай надходить протягом одного-двох тижнів.

Багато коледжів мають угоди про трансфер з багатьма університетами. Наприклад, почавши навчання в Miami Dade College's (Флорида), можна з часом перевестися до університету цього штату. Директор міжнародних служб студентів в університеті, яка працює в вище зазначеному коледжі, розповідає про варіанти в разі відмові про вступ до університету. В такому разі можна два роки провести в громадському коледжі, підівчити англійську мову й підтягнути інші академічні предмети, і тоді перейти до іншого ВНЗ. За таким методом іноземні студенти часто вступають до Гарварду, Єльського, Колумбійського, Джорджтаунського, Стенфордського та багатьох інших вищих університетів.

На прикладі Washington State University зрозуміло, що підготовка на базі університету чи коледжу значною мірою підвищує шанси на вступ. Якщо абітурієнт не хоче відмовлятися від свого першого варіанту, де йому відмовили, треба наполегливо готуватися до наступної вступної кампанії. На базі ВНЗ існують спеціалізовані курси англійської, підготовка до SAT, а також стажування і позакласні заходи. Останнє є важливим для адаптації в США та розгляду нових перспектив.

Отже, в разі відмови у вступі до обраних ВНЗ, є як мінімум, три варіанти дій. Це подача документів до коледжів і університетів з постійним прийомом студентів, навчання в громадському коледжі чи база підготовки до вступу в наступний рік. В будь-якому разі доведеться здавати багато письмових завдань, заяв, есе і т.д. в цьому якісно й швидко допоможе професійний ресурс https://payforessay.net/.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив