Стипендії в Стенфорді для іноземних студентів

26.11.2020 в 12:25
Стипендії в Стенфорді для іноземних студентів

Стипендії в Стенфорді для іноземних студентів

Актуальні пропозиції 2020-2021 року

Університет Стенфорда приваблює міжнародних студентів, які прагнуть отримати стипендію на навчання. Цей ВНЗ є одним із провідних науково-дослідних університетів, який активно допомагає фінансово тим, хто особливо цього потребує. Розглянемо варіанти допомоги, вимоги до студентів, правила оформлення заявок.

Стипендії цього університету призначені міжнародним студентам, які прагнуть отримати ступінь магістра, MBA, пройти докторантуру. Навчання тут проходить у невеликих класах, всі учні отримують зарахування кредитів. Студенти літніх програм мають доступ до спортивних майданчиків, бібліотечних ресурсів та розширеної академічної підтримки.

Типи стипендій Стенфорда

Освітні витрати найповніше покривають стипендії, які видаються тим, хто їх дійсно потребує. Один з варіантів – фінансування з боку приватних осіб та корпорацій. Сам вищий навчальний заклад видає зазвичай допомогу, яка називається не стипендією, а Need-based, тобто «Відповідно до потреби». Додатково можуть діяти спортивні винагороди чи за певні заслуги.

Основні типи стипендій:

· Athletics Scholarships. На базі кафедри легкої атлетики представлено 36 видів спорту, є 31 спортивний клуб. Учасникам доступно близько 350 стипендій з легкої атлетики, 900 студентів беруть участь в міжуніверситетських змаганнях.

· Law School Scholarships. Усі студенти Стенфорда, які мають право на фінансову допомогу, отримують і літні виплати. Особливо, якщо вони працюють в законодавчій неприбутковій сфері, яка спрямована на задоволення суспільних інтересів. При цьому першокурсники мають 5 000 доларів допомоги, після другого літа практики – 7 500. Максимальний термін – три літа.

· Lisa M. Schnitzer Memorial Scholarship. Ця та наступні винагороди вручаються на щорічному весняному святі суспільних інтересів юридичного факультету. Стипендія Лізи М.Шнітцер – 3 000 доларів, надається першокурсниці, яка продемонструвала допомогу знедоленим. Гроші можуть отримати й ті, хто потребує фінансової підтримки чи працює в урядовій організації влітку.

· The Deborah L. Rhode Public Interest Award. Премія в розмірі близько 3500 доларів на людину присуджується команді аспірантів чи студенту-випускнику, який показав видатну державну службу в юридичній школі. Присуджується вона за дії в юридичній практиці, однак у взаємодії з іншими представництвами чи організаціями (поміч різним соціальним групам, наприклад).

· Justice John Paul Stevens Fellowships. Це щедра програма стипендій для підтримки чотирьох студентів, зайнятих на державній службі. Допомога надається учням, які влітку займаються волонтерством в громадській організації чи урядовій установі. Виплати – близько 5 000 доларів.

· Loan Repayment Assistance Programme. Це допомога в погашенні позики студентам, які мають суспільні інтереси чи ведуть службову діяльність. Це одна із найстаріших стенфордських юридичних програм допомоги. Щомісяця видається понад 3 мільйони доларів випускникам, які зайняті на держслужбі. Середня винагорода на людину – близько 18 000 доларів.

Літня програма в Стенфорді надається за умов, що учень не може оплатити її. Це багато цікавих позакласних програм, обмін культурними інноваціями. Пропозиція доступна школярам, або першокурсникам віком 16-19 років.

Для претендування на будь-яку із зазначених стипендій необхідно написати заяву і мотиваційного листа. Окрім довідки про доходи (батьків або попечителів) треба представити себе. В написанні таких чи інших творі швидко допоможе професійний ресурс https://www.masterpapers.com/. Із правильною подачею заявки і листом буде більше шансів на позитивну відповідь.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив