Як отримати музичну стипендію в США?

26.11.2020 в 12:20
Як отримати музичну стипендію в США?

Як отримати музичну стипендію в США?

Всі варіанти допомоги музикантам у Стенфорді

Відомий американський Стенфордський університет має розвинену і розгалужену систему стипендій. Найчастіше це фінансова допомога тим, хто має видатні успіхи, однак не може оплачувати навчання і проживання. Тоді сам ВНЗ або інші організації надають студентам підтримку. Для учнів з напрямком музика, створено декілька фондів. Розповімо, хто і як може отримати гроші на освіту й нові можливості за кордоном.

Friends of Music Applied Music Scholarship Program

Програма «Друзі музики» кожного кварталу допомагає понад 100 учням продовжувати вчитися у Стенфорді. Вони можуть освоювати різні програми свого ступеня на приватних уроках у семи школах університету. Для отримання стипендії потрібно мати:
· Підтвердження про зарахування на курси, індивідуальне навчання від викладача.
· Відправлену протягом трьох тижнів терміну заявку на стипендію.
· Документ про зарахування до програми на заняття Axess.
· Подяку за створений маркетинговий продукт, у вигляді електронного листа із повідомленням про авторські права.
· Запрошення на всі свої виступи, яке слід надіслати спонсору стипендій із подякою про допомогу.

Розмір допомоги визначається за кількома параметрами: рівень участі в заходах музичного відділу й необхідний розмір допомоги відповідно до фінансового стану студента.

Основні типи музичних стипендій

Щорічна стипендія

Допомога надається восени і розрахована на рік приватних уроків. Студенти зможуть три квартали займатися індивідуально. Пропозиція доступна для музичних магістрів, і лише частково для бакалаврів.

Стипендія мистецького маркетингу

Пропозиція відкрита для всіх студентів, це оплата до 20 індивідуальних занять на чверть. Доступна для музикантів-магістрів і тих, хто здобуває іншу ступінь.

Відомча стипендія

Надається на підставі очевидних потреб (наприклад, фінансового стану учня) та суспільного відділу музики. Сюди відносяться робота в ансамблі волонтерська робота або високий рівень гри на інструментах.

Інженерна стипендія мистецтв

Фінансування надходить від Інженерної школи Стенфорда. Стипендія створена для інженерів, які хочуть продовжувати навчання музиці в цьому університеті. Це часткова стипендія й надається лише тим, хто навчається й Інженерній школі на бакалавра чи аспіранта.

Стипендія гурткового оркестру

Спонсором виступає Leland Stanford Junior Marching Band, який запрошує студентів для розвитку їхніх музичних здібностей. Це повна стипендія, відкрита лише для учасників програми LSJUMB.

Премія Шенсона за музику в медицині

Кандидати мають вступити на програми MCATs і бути зарахованими до Медичного училища Стенфорда. Альтернатива – проходження практики в лікарні чи інтернатурі. Це повна стипендія, на рік її отримують 1-2 студентів.

Отже, варіантів музичних стипендій чимало, вони доступні як самим музикантам, так і студентам інших напрямків. Тут головне мати здобутки в музичній сфері й надати цьому докази. Гарно оформити листа-заявку і супровідний текст допоможе спеціалізований сервіс https://grademiners.com/. До нього можна звертатися і під час навчання в університеті.

Окрім «тематичних» стипендій можна також звернутися за звичайною фінансовою допомогою. В такому випадку треба заповнити безкоштовну заявку на Федеральну допомогу студентам (FAFSA). Форму можна знайти на сайті Міністерства освіти США. Аспіранти ж можуть отримати кредит від університету. Варіанти є, треба тільки завчасно звернутися до ВНЗ і дізнатися всі правила й вимоги до заявок на фінансування.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив