eSIM — цифрова SIM-картка у вашому пристрої

Аби повною мірою користуватися смартфоном та послугами мобільного оператора, необхідно придбати та вставити SIM-карту — про це знають всі власники гаджетів. Неважко простежити, як із плином часу сімки стають все меншими за розміром, і вже зараз її поступово замінює eSIM — зручна технологія, яка має вигляд маленького чіпу, вмонтованого прямо у смартфон.

eSIM — цифрова SIM-картка у вашому пристрої

eSIM — що це таке?

Мікросхема eSIM від Kyivstar вбудовується у смартфон ще на стадії виробництва, а в подальшому дозволяє користуватися кількома номерами на одному гаджеті, просто обравши потрібний профіль через меню. Таким чином, можна мати номери різних мобільних операторів (українських та зарубіжних) та отримувати їхні послуги згідно з тарифами. Загалом ви можете підключити більше 5 різних номерів — конкретна кількість залежить від моделі смартфону. А перевірити, чи підтримує ваш гаджет технологію eSIM ви можете на сайті за посиланням https://shop.kyivstar.ua/esim

Переваги та особливості використання eSIM:

  1. Одночасно з eSIM можна користуватися і звичайною сім-карткою (за іншим номером).

  2. Зазвичай eSIM дозволяє підключити близько 5 номерів, обираючи будь-яких мобільних операторів. Активним може бути один номер, але його можна швидко змінити через налаштування.

  3. Коли ви користуєтесь е-сім та звичайною сімкою, маєте одразу 2 активні номери, проте, розмовляючи за одним із них, не зможете прийняти виклик за іншим.

  4. На відміну від звичайної сімки, мікросхему е-сім не можна загубити або втратити іншим способом, тому вона краще захищає вашу персональну інформацію. 

  5. Пластикову SIM-ку доводиться час від часу міняти, адже матеріали виготовлення зношуються або можуть пошкоджуватися. eSIM не потребує заміни. 

  6. Користуючись технологією е-сім, можна поміняти оператора онлайн без необхідності їхати до магазину.

  7. Як і звичайна сім-карта, eSIM не потребує інтернету у процесі використання. Він потрібен лише для того, щоб активувати е-сім (або деактивувати).

еSIM Кyivstar — придбати та підключити

Щоб активувати eSIM, яку також називають «віртуальною сімкою», не треба їхати до магазину мобільного оператора — достатньо скористатися QR-кодом онлайн.

«Київстар» пропонує підключити віртуальну картку eSIM всього за кілька кроків:

  • перевірте, чи підтримує ваш смартфон цю технологію;

  • перейдіть до онлайн-магазину мобільного оператора та оберіть тариф (Київстар пропонує варіанти різного цінового сегменту).

  • замовте пакет та підключіть eSIM Kyivstar за допомогою QR-коду.

Активація е-сім зовсім не зобов’язує вас відмовлятися від своєї звичної сім-карти — ви можете користуватися ними паралельно за різними номерами.

Бережіть себе та завжди залишайтеся на зв’язку з близькими людьми!

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив