Жителі села помітили, що хтось вночі краде у них взуття, злодіями виявилися істоти, на яких вони навіть і подумати не могли

Жителі села помітили, що хтось вночі краде у них взуття, злодіями виявилися істоти, на яких вони навіть і подумати не могли

Жителі польського села не розуміли, куди зникає їх взуття, але відповідь була знайдена. Виявилося, у їх місцевості завелася банда злодіїв, яку вирахували небайдужі громадяни. Однак цих злочинців навряд чи притягнуть до відповідальності — якщо тільки нагодують.

Люди, що живуть у польському селі Охла, почали помічати, що у них зникає взуття. Черевики зникали саме вночі, коли усі вже спали, тому жертви вирішили, що у їх місцевості орудує якась банда специфічних злодіїв. Більше того, у злочинців навіть не було якихось уподобань — вони брали усе: і кросівки, і звичайні капці.

Місцеві жителі, які звикли жити у цілковитій довірі один до одного, обурилися вчинком і почали шукати нахабних злодіїв. Довго грати у детективів їм не довелося — банда сама дала про себе знати. Але навряд чи хтось із двоногих очікував, що їх взуття забирають до лісу лисиці, які полюбляють відносити все, що погано лежить.

 

Як вважає професор університету Зелена-Гура Лешек Ерзак, лисиці стали занадто впевненими у собі тому, що люди часто їх підгодовували. Тварини усвідомили, що їх ніхто не збирається винищувати і що вони у безпеці. А людське взуття лісові жителі прийняли, швидше за все, за іграшки, залишені для них.

“Загадка була вирішена. На галявині пустували дві лисиці, попри увагу людей. Вони просто грали з вкраденим взуттям,” — пояснив Ерзак.

Додати коментар
Коментарі доступні в наших Telegram и instagram.
Новини
Архів
Новости Отовсюду
Архів