У мережі завірусився заклик кенсилити Кардашян, Свіфт, Зендею та інших зірок

 
 
 У мережі завірусився заклик кенсилити Кардашян, Свіфт, Зендею та інших зірок
 
 

У соціальних мережах розгортається новий антизірковий флешмоб Blockout2024. Його суть полягає у закликах скасувати певних селебріті, які не підтримали чи не висловились на підтримку Палестини в палестино-ізраїльському конфлікті.

Що відбувається, та чому в соцмережах закликають відправити на діджитал-гільйотину таких зірок, як Кім Кардашян, Селена Гомес, Зендея та інших читайте у матеріалі TabloID.

ЯкповідомляєBuzzFeed, точкою відліку масового невдоволення став цьогорічний Met Gala. Одна з гостей, інфлюєнсерка Хейлі Каліл вбралася у розкішну квіткову сукню та зібрала волосся догори на кшталт того, як зазвичай прийнято уявляти зачіски 18-го століття.
Вочевидь, дівчина надихалася образом королеви Франції Марії Антуанетти, який у масовій культурі вважають еталоном помпезності та розкоші, адже процитувала одну з начебто її фраз. У коротенькому відео для TikTok Халіл сказала: “Нехай їдять тістечка” (ці слова помилково приписують Марії Антуанетті, начебто у відповідь на скарги громадян щодо нестачі хліба). Також варто відзначити, що сам Met Gala співпав з днем, коли ізраїльська армія увійшов до міста Рафах, що у південній частині сектора Гази.

Додати коментар
Коментарі доступні в наших Telegram и instagram.
Новини
Архів
Новости Отовсюду
Архів