Як вибрати сейф у стіну?

Кожен господар рано, чи пізно замислюється про те де зберігати власні цінності вдома. Неважливо що це – запаси готівкових коштів, поповнення колекції ексклюзивних прикрас чи важливі документи. Все це повинно надійно зберігатися як в моменти відсутності власника в будинку, так і коли він перебуває вдома. Наявність сучасної сигналізації чи охорони це важливі аспекти із захисту домівки, проте всередині все одно потрібне захищене місце для розміщення цінних речей з обмеженим доступом. Для таких цілей і потрібен сейф для дому. Серед всіх його різновидів особливої уваги заслуговують схованки, які вбудовуються в стіну або підлогу. Наведемо основні поради від професіоналів, в яких вони діляться важливими порадами в процесі вибору такого сейфа.

Як вибрати сейф у стіну?

Порада №1: Придивіться до вбудованих зламостійких сейфів

Під час вибору сейфа, який потрібно вбудовувати в стіну, важливо розуміти наступний момент: сама по собі така конструкція є доволі надійною з точки зору зламостійкості. Вся річ у тому, що оточення стіною та розташування схованки в непомітних, а інколи й взагалі в неочевидних місцях, не потребує додаткового захисту. Проте в разі такої потреби виробники випускають такі сейфи зі зламостійкою конструкцією. Як правило, це моделі з невисоким класом, проте і цього більш ніж достатньо. В переважній більшості це клас опору до зламу – S2 за стандартом EN 14450. Він забезпечується товщиною металу дверцят в 10 мм, товстими ригелями тристоронньої дії та сертифікованими замками.

Порада №2: Дуже важливим пунктом є місце встановлення сейфа!

Сейфи, монтаж яких відбувається вбудовуванням, за місцем встановлення можуть розташовуватися:

  1. В стіні.
  2. В підлозі.

Користування сейфом це не тільки про безпеку, а й про зручність. Тому при обиранні схованки, яка буде вбудовуватись в підлогу, важливо усвідомлювати, що такий вибір буде доречним в разі зберігання речей, доступ до яких потрібен дуже не часто. Адже, до прикладу, якщо конструкція розташована під килимом, то постійний його підйом не додасть зручності в користуванні.

Інша справа – сейф вбудований в стіну. Навіть якщо він розташований за задньою таємною частиною шафи чи картиною, дістатись до вмісту схованки буде значно простіше. Тому в переважній більшості для використання у приватних будинках обирають саме варіант із встановленням у стіну. При цьому вибір самої стіни також потрібно враховувати. Задня частина таких схованок нічим не підсилена. Це робиться з урахуванням того, що захистом буде служити саме стіна. При цьому вона ні в якому разі не повинна бути зовнішньою. В зимовий період вміст схованки буде просто перемерзати. Вкрай важливо розрахувати розміри сейфа так, щоб залишався достатній проміжок стіни ззаду.

Як вибрати сейф у стіну?

Порада №3: Додатковий захист від крадіжок

Оскільки завдання будь-якого вбудованого сейфа полягає в тому, щоб захистити вміст від посягань сторонніх осіб, то якість виконання є надзвичайно важливою. Саме тому при виборі таких конструкцій перевагу потрібно надавати виробникам, вироби яких є сертифікованими. Також яким би не був надійним сейф, у приватному будинку завжди потрібна охорона. Заміський будинок це не квартира з сусідами за стіною. І якщо зловмисник проникне в помешкання без охорони, то матиме безліч часу як для пошуку, так і зламу сейфа. 

Проте вбудований сейф і обирають через те, що його можна так вдало приховати в будинку, що жоден злодій не знайде. В цьому і полягає його перевага перед звичайними меблевими аналогами. 

Як вибрати сейф у стіну?

Порада №4: Механізм замка

Безпека вмісту будь-якого сейфа напряму залежить від якості його замка. По суті вся взаємодія зі схованкою проходить через нього. При цьому він повинен також бути зручним для власника. За типом замка вбудовані сейфи бувають:

  • Ключові.
  • Електронні.
  • Механічні.
  • Електронні + ключові.
  • Механічні + ключові.

Зрозуміло, що найкращим з точки зору захисту є поєднання двох типів механізму замка. Це свого роду додатковий “шлагбаум” для зловмисника в разі, якщо йому вдалось зламати перший. Якщо мова заходить про зручність, то електронні замки в цьому аспекті мають перевагу. Власнику не потрібно буде носити постійно з собою ключ і турбуватися про те, щоб його ніхто не вкрав чи скопіював. 

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив