Як носити браслети: 7 стильних рішень

Вибрати й купити браслет — лише половина справи. Виникає питання: як правильно поєднувати їх з іншими прикрасами, якщо навіть на сторінках модних глянців так багато суперечностей?

Z7qxh3jsiNynoYmbhdKgJll36NUpvuzPDvlbXWCf_7WQ-6HXY1MzntZxptA5-D0zP2YAV8BxWVJMBDg_BgH3tkORJlQiC1BR60ZIiJsvLsPvEpSU8SUWUB9Jobgld4cXJV8QWTNuPcb3Ig4Qo1STPIHDn0z2Tni3h8sEaQEGrzIBUJF_frRUOyTKjg

ТОП-7 ідей стилізації браслетів на руку

Дотримуйтеся власного стилю й відчуття комфорту, коли плануєте образ з використанням браслетів. Якщо жінці не зручно носити таку прикрасу на роботі, не варто себе змушувати. Навіть з огляду на модні тенденції. До найкращих ідей стилізації браслетів варто віднести:

  1. Гармонійна пара. Йдеться про срібний або золотий браслет на одній руці з годинником. Наприклад, з масивним циферблатом у чоловічому стилі матиме гарний вигляд браслет з цікавими геометричними вставками або тонкий ланцюжок. Класичний тонкий жіночий годинник краще доповнювати такими ж стриманими прикрасами.
  2. Слейв-браслет. Не так давно в моду ввійшли фалангові кільця. Тепер на модних подіумах з’являються браслети, які об’єднують звичний аксесуар з кільцем. Їх ще називають слейв-браслетами. Такий аксесуар стане особливо доречним в легких літніх образах і на відпочинку. Браслет такого типу зазвичай носять як повноцінний елемент образу. Інакше він загубиться на тлі масивніших прикрас.
  3. Багатошаровість. Простежується не лише в ланцюжках на шию, але й браслетах. Золоті й срібні браслети можна доповнити аксесуаром на основі шкіри й текстилю. Їх також можна персоналізувати за допомогою намистин, культивованих перлин, різноколірних кристалів, скла Мурано.
  4. Поверх рукавів. Більшу частину року жінки змушені кутатися в теплих светрах. Проте це не означає, що варто відмовлятися від браслетів. Достатньо вибрати жорстку модель, котра матиме гарний вигляд на рукаві. Виняток: светри з рукавом-кльош або вишивкою. Такий фасон одягу не потребує додаткового акценту на руках.
  5. Колірна палітра. Якщо до ювелірної скриньки потрапив браслет цікавого кольору, не варто шукати такі ж сережки або кольє. Буде достатньо лаку для нігтів в тон.
  6. Манжет. Цього сезону на світових подіумах з’явилося чимало широких браслетів. Головне правило — однакові аксесуари на обидвох руках. Так вдасться створити цілісну композицію.
  7. Як на долоні. Тип аксесуара схожий на слейв-браслет, але одягається безпосередньо на долоню. Підійде для вечірнього виходу, адже в повсякденному житті може викликати певний дискомфорт.

На що ще звернути увагу

Головне — зважати на власну фізіологію. Власницям худого зап’ястка підійде витончений ланцюжковий браслет. Якщо рука доволі повна, краще відмовитися від прикрас, які щільно прилягають і перетискають зап’ястя.

Вибирайте класичні моделі, якщо більшість часу проводите в стриманому casual. До того ж вони довго залишатимуться актуальними.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив