Випадки, коли ми купилися на безглузді вигадки кіношників

29.02.2024 в 12:00

Міфи з кіно настільки щільно прижилися, що іноді буває складно переконати себе в тому, що насправді все інакше. Ми спробували розвінчати помилки, які кочують із фільму у фільм і дратують вдумливих глядачів.

Пройти через джунглі - як прогулятися парком

Похід через тропічні ліси виглядає у фільмах дуже красиво: екзотична рослинність, ошатно одягнені актори. Однак, за словами тих, кому довелося брати участь у таких експедиціях, це дуже тяжке випробування.

Від високої вологості нікуди не подітися. Перебувати під кронами джунглів — все одно, що опинитися в скороварці. Спека і вологість позбавляють сил швидше, ніж будь-яке інше середовище. А ще не варто забувати про нескінченних комарів, гігантських павуків, кліщів та агресивних мурах.

Таємні агенти ведуть розкішний спосіб життя

Такі популярні проекти, як серія фільмів про Джеймса Бонда або франшиза «Місія нездійсненна» показують таємних агентів, які ні в чому собі не відмовляють, їздять дорогими автомобілями і зовсім не намагаються злитися з натовпом. Однак сама ідея роботи таємним агентом полягає якраз у тому, щоб бути невидимкою та не виділятися.

Падаючу людину можна втримати за руку

У блокбастерах герої часто рятують людину від падіння, встигнувши схопити її за  руку . Особливо гострий момент - коли при цьому бідолаха вже почав падати і його підхоплюють буквально на льоту. Насправді ж така ситуація, швидше за все, обернеться травмами або іншим нещасливим результатом для всіх її учасників.

Жінки-шпигунки виглядають як топ-моделі

У фільмах шпигунки завжди виглядають як супермоделі, хизуються в шикарному вечірньому вбранні і з укладеним волоссям. Ймовірно, таке зображення жінок-агентів було натхнене історією Мати Харі. Так і прижилося в кіно.

З розбризкувача тече чиста вода

У гостросюжетному кіно ми часто бачимо пожежну сигналізацію, що спрацьовує в будівлі, в результаті чого включаються розбризкувачі і починають поливати приміщення водою. Однак, за словами інтернет-користувачів, вода з таких розбризкувачів зазвичай брудна і погано пахне. Однак у кіно цього не видно, а герої навіть не морщаться і виглядають так, наче просто потрапили під дощ. Одяг їх теж залишається чистим.

Усі жаби квакають однаково

У голлівудських фільмах жаби на тлі видають однакове квакання. Однак правда в тому, що різні види жаб здатні видавати всілякі звуки, включаючи схожі на цвірінькання, скрип, гавкіт або крик ягняти.

Справа в тому, що перші звукорежисери записували жаб'ячі «пісні», виходячи на ставки недалеко від Голлівуду, де були тихоокеанські дерев'яні жаби. І незабаром їхнє квакання стало звичним слухом глядачів по всьому світу. А багато хто завдяки фільмам досі думає, що це універсальний звук, що видається всіма жабами без винятку.

Носити піхви на спині - нормально

У серіалі «Відьмак» та багатьох фільмах про Середньовіччя герої відчайдушно носять меч у піхвах на спині. Однак насправді це дуже непрактично з простої причини: складно наосліп витягувати і вкладати гострий меч у піхви. Та й велика небезпека поранити себе.

У пустелю можна вирушити без нічого

У фільмі «Мумія» героїня Евелін готується перетнути пустелю на верблюді та обирає легкий, напівпрозорий одяг. Однак крім краси жодної іншої функції вбрання не несе, і абсолютно точно не варто вирушати в піски в такому вигляді. Дивно, що її супутники нічого не сказали. Як мінімум Евелін варто запастися одягом з натуральних, дихаючих матеріалів, крислатим капелюхом і хусткою, а також сонцезахисними окулярами.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив