Правила стилю Людмили Гурченко, яка глузувала з моди і перекроювала вбрання від Діора (фото)

29.02.2024 в 11:31

Людмилу Гурченко шанували не лише за акторську роботу, а й за фірмові образи. Актриса завжди була на хвилі моди, в той же час не ставила її на чільне місце, а творила свій стиль. Екстравагантний, іноді навіть епатажний, але свій. І мільйони жінок копіювали його. Ми дізнались, які стильні фішки використовувала Гурченко.

А наприкінці статті розкриваємо секрет кіношних образів легендарної актриси.

Ігнорувала модні віяння

Правила стилю Людмили Гурченко, яка глузувала з моди і перекроювала вбрання від Діора (фото)
EAST NEWS
 
 

Гурченко ніколи не намагалася відстежувати усі останні тренди. Актриса була переконана, що ультрамодний одяг анітрохи не прикрашає людину. Вона казала: «Стиль – явище вроджене, винятково індивідуальне. А  мода  — річ минуща і трохи поверхова: набув модної речі, і ти вже модний. Таким „оригіналом“ може стати будь-хто. Сьогодні ти модний зі своєю новою штучкою, а через півроку прийшла нова колекція, і ти знову ламаєш голову, як би не відстати від паровоза!»

Замість гонитви за модою Гурченко шукала те, що йде саме їй. Актриса неупереджено оцінювала свій вигляд і підбирала ті речі, які підкреслять усі родзинки в її зовнішності.

Без підборів навіть сміття не викидало

Правила стилю Людмили Гурченко, яка глузувала з моди і перекроювала вбрання від Діора (фото)
 
 

Гурченко не уявляла собі життя без цього атрибуту. Навіть удома вона носила не капці, а домашні туфлі на підборах. Одягти взуття з плоскою підошвою актриса могла лише в одному випадку: якщо це потрібно для ролі.

Звичайно, не завжди було зручно в такому взутті. Так, одного разу під час концерту Гурченко мало не впала, пройшовши штучним газоном на тонких шпильках. Але в цей момент вона закликала на допомогу всю свою грацію, витончено вигнула ногу в коліні і решту шляху пройшла гордо.

Переробляла під себе речі відомих дизайнерів

Правила стилю Людмили Гурченко, яка глузувала з моди і перекроювала вбрання від Діора (фото)
EAST NEWS
 
 

Гурченко мав улюблених дизайнерів. Так, вона часто співпрацювала із В'ячеславом Зайцевим. Носила Гурченко та одяг іноземних кутюр'є.

Однак будь-яке дизайнерське вбрання актриса завжди нещадно переробляла. Навіть у тих випадках, коли речі шили спеціально для неї, вона все одно вносила щось своє. То  спідницю вкоротить, то манжети пришиє . А часом Гурченко перекроювала вбрання так, що їх було не впізнати. Причина була та сама: актриса створювала свій стиль, творила образи, які підкреслять її красу, а ще — її характер.

Гурченко не робила винятків і для речей світових модних будинків на зразок Dior чи Roberto Cavalli. Вона переробляла вбрання, носила його якийсь час, а потім, якщо він набридав, перешивала ще раз.

Правила стилю Людмили Гурченко, яка глузувала з моди і перекроювала вбрання від Діора (фото)
 
 

Заради ефектного індивідуального стилю Гурченко стала справжньою майстринею. Наприклад, навчилася робити хитромудрі вишивки і мереживо, часто кроїла сама капелюхи. А одного разу пошила за одну ніч костюм — за власною ідеєю.

Пізніше акторка писала в мемуарах: «Купиш ідіотську сукню великого розміру. Сидиш, крутиш, крутиш... виходиш — усі охають! Де купила? Так, випадково дісталося, заморське... І всі вірили. А я потім, через час - хваль від нього рукава, а замість складок - спідницю "дудочкою". І йдеш як японська гейша, тюк-тюк-тюк каблучками. Успіх!»

Не любила демонструвати декольте, руки та ноги

Правила стилю Людмили Гурченко, яка глузувала з моди і перекроювала вбрання від Діора (фото)
EAST NEWS , EAST NEWS
 
 

У кодексі стилю Людмили Гурченко було одне непорушне правило: жодних міні-спідниць, а ще відкритої спини. Вона терпіти не могла вкорочені речі і  любила закритий одяг. Наприклад, любила високі коміри. Цей хитрий прийом допомагав Гурченку акцентувати увагу на її обличчі. З тієї ж причини актриса вважала за краще носити вбрання з довгими рукавами — щоб люди не відволікалися на руки, а дивилися тільки на її обличчя.

Поводилася відповідно до образу

Правила стилю Людмили Гурченко, яка глузувала з моди і перекроювала вбрання від Діора (фото)
East News , EAST NEWS
 
 

Одяг для Гурченка був не просто якимось набором речей. Кожен предмет гардеробу вона сприймала, як свого друга, тому її ставлення було дуже трепетне. Одягаючи той чи інший одяг, актриса обмірковувала, як вона в ній поводитиметься: як ходити, як говорити. До кожного вбрання своя манера. Гурченко була переконана, що образ треба відчувати: «Немаєш у тебе внутрішнього розуміння одягу, тоді тягни на себе все, що хочеш, все одно нічого не допоможе. Коли я одягаюся, я точно знаю, яку роль має відіграти!

Завжди підкреслювала талію

Гурченко воліла такий одяг, який акцентував увагу на його талії. Так, вона у будь-який час носила обтягуючі вбрання. А на зорі кар'єри любила сукні з вузькою талією та пишною спідницею, як у її героїні у «Карнавальній ночі». Вони створювали потрібний контраст.

Також актриса скрізь вставляла підплічники, щоб талія виглядала ще ефектніше. Щоправда, із їхнім вибором Гурченко обережнила. Підплічники мали бути високими, але акуратними. Інакше, на думку актриси, голова виглядала надто великою.

Вважала, що аксесуарів багато не буває

Правила стилю Людмили Гурченко, яка глузувала з моди і перекроювала вбрання від Діора (фото)
East News
 
 

Гурченко завжди ретельно підбирала аксесуари. Акторка була переконана: вони зроблять цукерку з будь-якого образу. Тому на поради стилістів про те, що варто носити лише кілька акцентних аксесуарів, вона начхала. Прикрас можна скільки завгодно. У хід йшло все, що додавало шику-блиску. Гурченко носила громіздкі пояси, боа, ефектні капелюхи.

Ще актриса любила яскраву біжутерію — наприклад, намисто . Нарешті, її фірмовими прикрасами були брошки. Гурченко і тут виявляла креатив: зрізала гудзики з набридлого одягу і перетворювала їх на брошки. Ґудзики йшли також на сережки, прикраси для поясів, капелюхів і так далі. Декілька таких оригінальних аксесуарів, і вуаля — образ діви готовий.

Чи не обмежувала свої модні фантазії

Правила стилю Людмили Гурченко, яка глузувала з моди і перекроювала вбрання від Діора (фото)
East News , East News
 
 

Гурченко не боялася навіть найекстравагантніших предметів гардеробу та вбрання, якщо бачила, що вони тільки роблять її кращими. Вийти друком, наприклад, разом із пір'ям було для неї нікчемною справою. Це взагалі було фішкою Гурченка. За словами актриси, саме вона запровадила в країні моду на одяг із пір'ям.

Багато хто не схвалював її стиль, але актрисі було все одно. Гурченко носила будь-які речі, які їй подобалися. І навіть у похилому віці вона продовжувала реалізовувати свої найсміливіші ідеї: «А коли я чую засуджують оханія і ахання, то кажу: давайте ви не вохкати і ахкати, а займатися собою!»

Бонус: заради роботи Гурченко могла плюнути на всі свої правила стилю

На знімальному майданчику актриса теж не могла втихомирити стиліста, який сидить усередині неї. Гурченко втручалася в роботу костюмерів і вдосконалювала все вбрання, в якому грала у фільмі. Часто бувало, що акторка сама вигадувала цілий ансамбль. Так було з вбранням її героїнь у  фільмах «Улюблена жінка механіка Гаврилова», «Вокзал для двох», «Кохання та голуби» тощо.

Гурченко продумувала образ, щоби він розкривав персонажа. Вона навіть парфум підбирала під характер героїні, щоб налаштовуватись на образ. Наприклад, для зйомок у фільмі «П'ять вечорів» душилася «Конвалія» та «Біла черемха». Так кіноекран ставав єдиним місцем, де акторка могла піти на будь-які експерименти та запросто відмовитися від зовнішнього лиску — в ім'я стовідсоткового влучення в героїню.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив