Випадкові знахідки, які зробили звичайних людей мільйонерами

28.09.2023 в 19:00

У купі мотлоху, на розпродажі, під час ремонту, на задньому дворі або просто в чистому полі. Успіх може прийти в найнесподіваніший момент, у найнесподіваніших місцях і часом у незвичайному вигляді.

Ми розповімо вам 7 історій людей, випадкові знахідки яких зробили їх неймовірно багатими.

1. Стіна з монет

У місті Віндбер у штаті Пенсільванія (США) стояв старий будинок, який був покинутий понад 20 років. Якось під час гри місцеві діти залізли до цього будинку і знайшли біля однієї зі стін на підлозі жменю старовинних монет. Коли діти розповіли про свою знахідку дорослим, то ті зламали частину стіни і з неї висипалися сотні таких же монет.

За підрахунками, там було $8500. Серед звичайних монет були рідкісні, які випустили обмеженим тиражем у 1793–1857 роках, їх вартість $200 000 .

2. Золото

У місті Балларат (Австралія) місцевий фермер ходив з металошукачем на одному з пустирів, що знаходився неподалік його будинку. Як тільки пристрій подало сигнал, чоловік почав копати. Буквально одразу він натрапив на невеликі шматочки золота. Чоловік продовжив копати і невдовзі на глибині приблизно 60 см виявив величезний золотий самородок вагою 5,5 кг і вартістю $315 000.

Цікаво, що раніше ця область досліджувалась багато разів, але нічого цінного там не знаходили. Ось так виглядає цей самородок .

3. Королівський опал

Ще один везунчик з Австралії знайшов найрідкісніший у світі опал. Шахтар на ім'я Боббі (прізвище він воліє приховувати) в один зі своїх останніх робочих днів у шахті наткнувся на великий блискучий опал на дні відра зі звичайним камінням. Чоловік вирішив забрати його собі на згадку. І лише через 14 років показав його фахівцю. Виявилося, що Боббі знайшов надзвичайно рідкісний чорний опал.

Камінь отримав назву "Royal One" (англ. - "королівський"), за оцінками експертів, його початкова вартість на аукціоні $ 3 млн.

Ось так виглядає цей рідкісний опал.

4. Конверти з грошима

 

У 2009 році будівельник із Клівленда (США) на ім'я Боб Кіттс (Bob Kitts) робив ремонт для своєї шкільної подруги Аманди Ріс (Amanda Reece). Коли він позбавлявся старої плитки у ванній, то  всередині стіни виявив 2 залізні аптечки, всередині яких знаходилися десятки конвертів з грошима. Конверти були адресовані агентству новин P.Dunne і містили $ 182 000.

Шкільні друзі зраділи знахідці, але не змогли поділити гроші. Аманда запропонувала Бобу 10%, але той хотів 40. Тоді вони вирішили розібратися в суді, а до процесу підключилося агентство P.Dunne і теж забажало частку. У результаті суд поділив гроші порівну між усіма учасниками.

5. Втрачений молоток

Випадкові знахідки, які зробили звичайних людей мільйонерами
 

1992 року англійський фермер Пітер Уотлінг (Peter Whatling) втратив свій молоток. Щоб обшукати свою ділянку, він попросив допомогти друга, Еріка Лоуса (Eric Lawes), який мав саморобний металошукач.

Вже в перші кілька хвилин Лоус знайшов невелику срібну монету. Він став копати в цьому місці і незабаром виявив дубову скриньку, всередині якої було золоте намисто, коштовності та ще сотні таких же монет.

Археологи охрестили цю знахідку " хоксненським скарбом ", а його вартість склала $15 млн. Усі артефакти були передані Британському музею. Еріка було винагороджено $2,3 млн, якими він поділився зі своїм другом. А ось свій молоток Пітер Вотлінг так і не знайшов.

6. Декларація незалежності

Випадкові знахідки, які зробили звичайних людей мільйонерами
 
Один чоловік зі штату Пенсільванія (США) купив картину на гаражному розпродажі за $4, щоб прикрасити свій будинок. Коли він вирішив поміняти рамку, то виявив прикріплений на звороті документ , який виявився однією з 25 офіційних копій Декларації незалежності США, виготовленої в 1776 році. Пізніше цей документ було продано на аукціоні за $2,4 млн.

Схожа історія трапилася з Майклом Спарксом (Michael Sparks) із міста Нашвілл. Він купив копію Декларації в одному маленькому комісійному магазинчику просто тому, що йому сподобався її вигляд. Він заплатив за неї $2,48 і лише згодом показав експертам. Виявилося, що це одна із копій, виготовлених 184 роки тому. Пізніше вона була продана за $125 тисяч.

7. Золото англійських лордів

Археолог-аматор Террі Герберт (Terry Herbert) якось попросив у свого друга-фермера зі Стаффордшира (Англія) дозвіл перевірити його поля металошукачем, сподіваючись знайти кілька монет. Вже першого дня вони знайшли 4 тис. артефактів , вага яких склала 4,5 кг.

Археологи з'ясували, що скарби належали англійським лордам, воєначальникам та релігійним служителям XII століття  і, найімовірніше, були своєрідною жертвою богам. Вони оцінили скарб у $5 300 000.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив