Гігієнічні звичок, яких ви помилково дотримуєтесь (фото)

28.09.2023 в 18:31

Іноді ми дивуємось, як людство вижило без інтернету та його нескінченних порад про те, як правильно піклуватися про себе. Коли ми натикаємося на чергову рекомендацію з гігієни, то думаємо часом, як ми дожили до цього дня, не слідуючи їй. Якщо до вас це теж стосується, то у нас є нова партія порад, які ви можете використати у своєму повсякденному житті.

Ми завжди готові заповнювати свої прогалини у знаннях щодо щоденних гігієнічних процедур і цього разу розповімо вам про помилки, які ви, можливо, робите, піклуючись про себе.

1. Полощіть рот водою після чищення зубів

Стоматологи кажуть , що для наших зубів набагато корисніше, коли ми просто спльовуємо зубну пасту після чищення зубів, тому що це допомагає зберегти на зубах її найважливіший інгредієнт – фторид. Якщо ми полощемо рот водою, то зменшуємо його захисний ефект і, отже, стаємо більш вразливими до захворювань зубів.

2. Не чистіть свою гребінець

Наші гребінці - прекрасне живильне середовище для розмноження бактерій , тому рекомендується мити їх раз на один або два тижні. Враховуючи, що ми зазвичай використовуємо гребінець щодня, страшно подумати, як часто ми забуваємо регулярно її очищати. Вам допоможе використання миючих засобів, наприклад, шампуню.

3. Повністю видаляєте волосся у носі

Зазвичай волосся на тілі асоціюється у нас із чимось негігієнічним. Але коли йдеться про наш нос, від видалення волосся немає абсолютно ніякої користі для здоров'я. Вони затримують пил та інші алергени, не даючи їм потрапляти в легені, тому доти, поки волосся не стирчить з носа, дайте їм спокій. Якщо все-таки вони помітні зовні, зробіть невелике косметичне підрівнювання.

4. Миєте руки гарячою водою

Ми виросли з думкою, що гаряча вода бореться з мікробами краще, але насправді немає різниці між високою і низькою температурою в крані. Щоб стати небезпечною для бактерій вода повинна мати температуру близько 100 ℃. До того ж, гаряча вода агресивно впливає на шкіру, що призводить до її сухості. Просто мийте руки довше за часом, замість того щоб вмикати гарячу воду.

5. Вішаєте дуже довгу шторку для душу

Складки шторки для душу  - найкраще місце для розмноження бактерій, що люблять вологість. Ми розсуваємо шторку, щоб вона висохла, але забуваємо про складки, що утворюються на підлозі. Переконайтеся, що край шторки висить над плиткою для підлоги, і все буде в порядку.

 

6. Наносите антиперспірант відразу після душу

Багато хто з нас поспішає нанести антиперспірант на шкіру відразу після душу, щоб запобігти появі поту. Але насправді так ми надаємо собі ведмежу послугу. Доки шкіра не стане повністю сухою, антиперспірант не почне працювати як належить. Потерпіть трохи і в результаті позбавтеся поту.

7. Миєтеся з мочалкою

Ми впевнені, що ви чули про те, що потрібно міняти мочалку кожні 2 місяці, тому що вона – ще одне місце скупчення мікробів у вашій ванній. І все ж наскільки ви впевнені у безпеці вашої мочалки? Найкращим варіантом буде перейти на використання силіконових щіток. Вони не мають пористих поверхонь, тому їх легко мити і вони не накопичують бактерії. До того ж вони прослужать набагато довше і будуть безпечнішими для шкіри завдяки своїм гіпоалергенним властивостям.

 

8. Намагаєтеся відмити холодні поверхні у ванній кімнаті

Ви будете вражені різницею як прибирання, якщо попередньо нагрієте поверхню, яку збираєтесь відчистити. Температура вище за кімнатну дозволить вашим засобам працювати ефективніше і зробить сам процес відтирання легшим. Просто відкрийте кран з гарячою водою, наповніть сантиметрів ванну на 10 і дайте водяній парі нагріти її. Трюк працює і з кахлем: хлюпніть на нього гарячою водою - і відчистити його буде набагато легше.

9. Ходіть босоніж у громадському душі

Підлога - найбрудніша поверхня у ванній навіть у нашому власному будинку. А тепер уявіть, який він у спортзалі чи готелі. Нас пересмикує навіть від думки торкнутися цієї плитки пальцем ноги. Медичні експерти попереджають про можливе зараження численними інфекціями, тому зробіть собі ласку – не забувайте приносити капці, якщо знаєте, що вони можуть вам знадобитися.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив