Дослідники від душі познущалися на фотороботом людини, щоб створити ідеал чоловічої краси.

Скільки не намагаються вчені дослідним шляхом визначити, що ж приваблює чоловіків в жінках і навпаки, завжди з’являється маса нюансів, що зводять нанівець всі довготривалі дослідження.

Чергову спробу штучним шляхом створити ідеального чоловіка, який би став мрією для більшості прекрасних мешканок планети, зробили в США.

Для початку вчені старанно виміряли пропорції кращих представників американської раси – 9000 солдатів армії. Потім згенерували усереднену модель чоловіка.

А далі почали експериментувати вже з цим фотороботом, по черзі зменшуючи і подовжуючи йому найрізноманітніші частини тіла.

Отримані зразки дали оцінити кільком сотням жінок. Всі вони почали дружно голосувати за фігуру, що мають значно довші ноги, ніж у середньостатистичного чоловіка.

При цьому довжина нижніх кінцівок повинна була становити приблизно половину від усього тіла, але ніяк не більше. Надто вже довгоногі коники теж жінок не залучили.

Як з’ясувалося пізніше, інтуїтивно жінки вибирали не тільки найкрасивішого самця, але і менш схильного до різних захворювань.

У довгоногих рідше зустрічається діабет 2-го типу, підвищений тиск і захворювання серцево-судинної системи. З огляду на, що це якраз найбільш часто зустрічаються хвороби сучасності, природа в черговий раз обдарувала потенційних матерів здатністю розпізнавати кращого партнера для відтворення потомства.

Далі було з’ясовано, що довжина ніг залежить не тільки від природних особливостей організму, але і від умов, в яких ріс майбутній чоловік. Гарне харчування і комфортне психологічне середовище сприяють загальному естетично пропорційному розвитку тіла. У тому числі і росту кінцівок.