Вчені з’ясували хто щасливіший – одружені чи самотні?

Вчені з’ясували хто щасливіший – одружені чи самотні?

Вчені з’ясували хто щасливіший – одружені чи самотні?

Вчені з’ясували хто щасливіший – одружені чи самотні?

Наскільки точним був Вільям Шекспір, коли сказав: “краще любити і втратити, ніж ніколи не любити взагалі”? Дослідники з Університету Штату Мічиган (США) провели одне з перших досліджень такого роду, щоб визначити кількість щастя одружених, розведених і тих, які не перебувають у шлюбі в кінці їхнього життя, щоб з’ясувати, наскільки любов і шлюб грали на загальний добробут.

У дослідженні,  вивчалися історії взаємин 7532 чоловік у віці від 18 до 60 років, щоб визначити, хто з них виявився найщасливішим в кінці свого життя.

“Люди часто думають, що їм потрібно бути одруженими, щоб бути щасливими, тому ми задавали питання:” чи потрібно людям бути у відносинах, щоб бути щасливими? Чи означає Життя на самоті все ваше життя на нещастя? якийсь момент, але це не спрацювало? “,- сказав Вільям Чопік, доцент кафедри психології МДУ та співавтор статті. “Виявляється, твоє щастя на тому, щоб бути одруженим, не є вірним вибором».

Результати дослідження

“Ми були здивовані, виявивши, що самотні люди протягом усього життя і ті, у кого були різні історії відносин, не відрізнялися один від одного в тому, наскільки вони щасливі. Це говорить про те, що ті, хто «любив і втратив», так само щасливі в кінці життя, як і ті, хто “ніколи не любив взагалі”.

Головний висновок дослідників: люди, безумовно, можуть бути нещасні у відносинах, а самотні люди отримують задоволення від інших речей їхнього життя: дружба, хобі та робота.

Додати коментар
Коментарі доступні в наших Telegram и instagram.
Новини
Архів
Новости Отовсюду
Архів