Уродженка Одеси зняла для Дуа Липи запальний відеокліп

Уродженка Одеси зняла для Дуа Липи запальний відеокліп

На YouTube з’явився відеокліп британської виконавиці Дуа Ліпи на пісню Illusion. Його було знято українським режисером Таню Муїньо. Як місце зйомки було обрано барселонський комплекс Piscina Municipal de Montjuïc.

У кліпі можна побачити синхронних плавців, дайверів та танцюристів. В одній із соцмереж британська знаменитість висловила надію на те, що пісня та запальне відео сподобаються фанатам. За словами співачки, під час зйомок вона отримала незабутні враження.

Сингл Illusion увійде до альбому Radical Optimism під третім номером. Раніше Дуа Ліпа випустила два запальні треки Houdini та Training Season. Прем’єра нового альбому відбудеться 3 травня. Він включатиме 11 музичних композицій.

Відома кліпмейкер з Одеси подякувала британській співачці за довіру у Instagram. Таню Муіньо написала, що пісні Дуа Ліпи завжди її надихали. Співпрацю з зіркою сцени одеситка назвала фантастичною.

Муїньо співпрацює з Ленні Кравіц, Кеті Перрі, Дженніфер Лопес, Гаррі Стайлз та іншими відомими музикантами. Крім цього, вона зняла кліпи для Насті Каменських, Дмитра Монатика та Наді Дорофєєвої.

Додати коментар
Коментарі доступні в наших Telegram и instagram.
Новини
Архів
Новости Отовсюду
Архів