У співачки Слави Камінської луснув грудний імплант

16.04.2024 в 18:07

Екс-солістка гурту НеАнгели Слава Камінська розповіла про всі пластичні операції, які вона нещодавно перенесла.

У співачки Слави Камінської луснув грудний імплант

Українська співачка Слава Камінська, яка нещодавно оголосила, що зробила пластичні операції, розповіла, чому вирішила лягти під ніж хірурга. Про це зірка написала у своєму Instagram.

 
 
 

Виявилося, що артистка давно планувала змінити свою зовнішність. Зокрема, ще минулого року знаменитість хотіла зробити блефаропластику - операцію зі зміни форми повік, але вирішила відкласти її на потім.

Однак лягти під ніж пластичного хірурга Славі Камінській все ж таки довелося, адже у неї луснув грудний імплант, якому було 19 років.

Зрештою, співачка зв'язалася зі своїм пластичним хірургом і повідомила, що готова до низки пластичних операцій. Як пояснила артистка, вона вирішила зробити все одразу, щоб більше не вдаватися до пластики і не шкодити своєму здоров'ю наркозом.

"Я вирішила, що якщо вже наркоз, то нехай крім грудей буде ще блефаропластика, грудки Біша, ендоскопічна підтяжка брів, нитки, ін'єкції та ліпосакція колін. Чому ні? Ще купа хворобливих косметичних маніпуляцій, все одно наркоз", - поділилася зірка.

У співачки Слави Камінської луснув грудний імплант
 instagram.com/babaslavka
Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив