У Таїланді папуга «поснідав» діамантами із намиста господині

30.10.2023 в 10:31
У Таїланді папуга «поснідав» діамантами із намиста господині

У Таїланді папуга «поснідав» діамантами із намиста господині

Папуг приваблюють яскраві, блискучі речі.

 
 
popugaj

У вівторок, 22 червня, восьмимісячний папуга виду сонячної аратингу на прізвисько Фрості заліз у хазяйську скриньку з коштовностями. Птаха привабило сяйво каміння в інкрустованому діамантами намисто, тому Фрості вирішив з'їсти їх на сніданок, передає   ТОнеТО .

До полудня папуга ослаб і почав відмовлятися від їжі. Господиня відвезла Фрості до ветеринарної клініки, де йому зробили рентген.

На свій подив, ветеринари виявили в шлунку птахи маленькі, схожі на намистини об'єкти і відправили пацієнта на екстрену операцію. Фрості ввели загальний наркоз та розкрили його крихітний шлунок, щоб видалити сторонні об'єкти. Операція зайняла понад дві години.

Вилучені зі шлунка птиці діаманти лікарі повернули господині.

Доктор Кунтіта Павінасакорн (Kuntita Paveenasakorn) повідомив, що кожен із 21 діаманта був вагою близько 0,2 карата. «Цих птахів приваблюють блискучі речі. Ми часто стикаємося з подібними ситуаціями, але цей випадок особливий, тому що папуга з'їла дуже багато діамантів», - наголосив він.

Ограновані діаманти через свою гостру форму завдавали птахові болю. «Вони могли б зашкодити внутрішнім органам птиці, якби господиня не привезла її до нас», — зазначив ветеринар.

Фрості проведе у лікарні щонайменше тиждень, доки не заживуть шви

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив