Три позитивні ефекти: як гаряча ванна впливає на наш організм

27.05.2024 в 18:33
Три позитивні ефекти: як гаряча ванна впливає на наш організм

Гаряча ванна позитивно впливає на організм людини. Про це свідчать проведені дослідження, результати яких показали, наскільки ефективно це знижує ризик розвитку захворювань серця та покращує самопочуття.

ЗНИЖУЄ РИЗИК РОЗВИТКУ СУДИННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Вчені провели дослідження, у якому взяли участь 30 тисяч японців. Усі вони заповнили опитувальник про своє здоров'я та оцінили якість життя. Протягом наступних 20 років вчені ретельно стежили за випробуваними.

У порівнянні з людьми, які не приймали ванну частіше двох разів на тиждень, люди, які щодня приймали теплу або гарячу ванну, мали на 28% нижчий ризик серцево-судинних захворювань та на 26% менший ризик інсульту.

ДОПОМАГАЄ ПРИ ДЕПРЕСІЇ

В іншому експерименті брали участь 36 осіб із підтвердженими депресивними розладами: 17 приймали ванни з температурою 39 °C і більше (гіпертермічні ванни), 19 – були у контрольній групі. Експеримент тривав вісім тижнів.

Результати дослідження показали, що люди, котрі приймали гарячі ванни, менше відчували симптоми депресивних розладів. Однак мала вибірка не дає підстав робити однозначні висновки.

Додати коментар
Коментарі доступні в наших Telegram и instagram.
Новини
Архів
Новости Отовсюду
Архів