Теплова пушка або теплова завіса – що краще обрати підприємцю

Перед холодами треба облаштувати обігрів приміщення. Можна провести центральне опалення. Але це занадто клопітно та не завжди ефективно. Тому багато підприємців обирає автономні джерела тепла. Для великих приміщень підходять теплові пушки та завіси. Ці обидва прилади використовуються для обігріву нежилих будівель. Але вони мають різний принцип роботи та мету використання, тому перед вибором тих чи інших обігрівачів треба порівняти їхні характеристики.

Теплова пушка або теплова завіса – що краще обрати підприємцюТеплова пушка або теплова завіса – що краще обрати підприємцю

Різниця між приладами

Обидва пристрої створюють потік гарячого повітря. Теплові пушки – це переважно мобільні агрегати, які складаються з корпуса, нагрівального елемента та вентилятора. Вони можуть працювати від електроенергії, газу або дизеля. Теплові пушки використовуються для швидкого обігріву приміщення. Їхньої потужності вистачає, щоб обігріти велику площу. Як і пушка, промислова теплова завіса створює потік гарячого повітря. Але вона має ряд відмін:

  • стаціонарний монтаж над дверима;
  • автоматичне ввімкнення;
  • живлення від електромережі.

Якщо теплова пушка призначена для швидкого опалення приміщення, то завіса створює перешкоду для проникнення у будівлю холодного повітря. Таким чином, вона не призначена для обігріву приміщення. 

Теплові пушки можна переставляти з одного місця на інше. У завіс така можливість відсутня. Вони встановлюються тільки над входом до будівлі.

Прилади відрізняються і за конструкцією. Пушки складаються з циліндричного корпуса, вентилятора та нагрівального елемента. Завіса також має нагрівальний елемент та вентилятор, але зовні вона більш схожа на внутрішній блок кондиціонера.

Теплова пушка або теплова завіса – що краще обрати підприємцю

Сфера використання

Пушки використовуються для обігріву великих приміщень, переважно промислових цехів та складів. Крім того, їх встановлюють на будівельних майданчиках, щоб створити оптимальні умови для проведення ремонтних робіт. 

Теплові завіси також можна встановити на промислових об’єктах. Але вони більш ефективні при вході у приміщення з великою прохідністю. До них відносяться наступні об’єкти:

  • торговельні центри;
  • офісні будівлі;
  • готелі;
  • банки;
  • салони краси;
  • ресторани.

Рідше завіси встановлюють в жилих будівлях. Так, їх можна розмістити між домом та гаражем. Також завіси ставлять над входом до гаража. Пушки зовсім не підходять для опалення домівки.

Таким чином, вибір обігрівача залежить від мети використання. Для складу більш підійде пушка, а для будівлі з високою прохідністю краще обрати завісу.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив