Тейлор Свіфт запросила на свій концерт родину загиблої фанатки (ФОТО)

Зірка прийняла у своїй гримерці родину Ани Клари Беневідес, 23-річної дівчини, яка померла перед її виступом в Ріо-де-Жанейро.

Тейлор Свіфт запросила на свій концерт родину загиблої фанатки

Через кілька днів після трагічної смерті 23-річної Ани Клари Беневідес Мачадо перед концертом Тейлор Свіфт у Ріо-де-Жанейро, співачка запросила родину та друзів загиблої приєднатися до неї на виступі в Сан-Пауло. Про це повідомляє Daily Mail.

 

Відомо, що 23-річна дівчина раптово знепритомніла перед виступом і трагічно загинула 17 листопада. Це сталося через зупинку серця під час спеки, коли температура повітря, як повідомляється, сягала 59,3 градусів за Цельсієм. Крім того, промоутери шоу заборонили фанатам приносити на концерт власну їжу і воду.

Внаслідок трагедії Свіфт відклала один концерт у Ріо, а організатори оголосили про численні зміни в концертній програмі.

Співачка повернулася до Бразилії в неділю, виступивши в Сан-Паулу, де була присутня сім'я Мачадо, з якою вона позувала для фотографій.

Всі вони зустрілися після концерту і позували для групового фото зі співачкою. Родина та друзі були одягнені в білі футболки з обличчям Ани Клари Беневідес Мачадо.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив