Природні речі, які маркетологи перетворили на проблеми

23.11.2023 в 13:00

Деколи виробники товарів наполегливо намагаються нав'язати нам свою продукцію, створюючи проблеми на порожньому місці. Завдяки чому, наприклад, ми починаємо соромитися абсолютно природного для жінки целюліту або намагаємося досягти зникнення зайвих складок на животі. Ми дізналися, які «проблеми» навіяли нам маркетологи і як вони впливають на наше життя.

Природні виділення

Природні речі, які маркетологи перетворили на проблеми
 

Довгий час жінки переживали через свої виділення, а виробники прокладок намагалися допомогти нам вирішити цю «проблему». Але насправді це цілком природний фізіологічний процес, через який зовсім не варто червоніти.

Якщо ж виділення починають серйозно турбувати вас, краще звернутися до лікаря, а не купувати гору прокладок. Гінекологи попереджають , що часте використання щоденних гігієнічних прокладок може викликати роздратування у деяких жінок.

Недостатньо світлі білки очей

Природні речі, які маркетологи перетворили на проблеми
 

Яскравість кольору очей залежить від світлості склери (білка ока). Саме тому очні краплі, які звужують судини та роблять склеру білішими, набирають популярності. Крім того, сьогодні можна вибілити очі за допомогою операції.

 

Деякі експерти не рекомендують вдаватися до таких методів: краплі очей мають тимчасовий ефект, а організм може негативно відреагувати на запалення. Крім того, за такої операції видаляються нормальні судини. Старанне прагнення до досягнення естетичного ефекту може мати серйозні наслідки для здоров'я.

Зазвичай незначне почервоніння білків очей безпечне. Однак, якщо білки змінили колір або почервоніння очей супроводжується іншими симптомами, необхідно звернутися до лікаря, а не намагатися відбілити очі.

  • Нещодавно побачив рекламу засобу, який робить білки очей білішими. Здається, настав час починати турбуватися. © ALoudMeow / Reddit

Невиражена талія та «животик»

Природні речі, які маркетологи перетворили на проблеми
Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News , Collin Xavier/Image Press Agency ABACA/Abaca/East News
 

На жаль, досі існує думка, що у жінок має бути вузька талія і плоский живіт. Тим часом навіть у худорлявих жінок є маленький живіт, а талія не виражена.

Однак це абсолютно нормально. Адже не всі типи фігури характеризуються виразною талією, наприклад прямокутник і  яблуко . Тим не менш, кожен тип фігури має свої переваги, які можна підкреслити за допомогою одягу. Необов'язково наголошувати саме на талії.

Випирає животик теж абсолютно природне явище. Фахівці кажуть, що невеликий відсоток жиру необхідний здоров'ю жінки, а надмірне його зниження може негативно позначитися на  організмі .

 

Сікні кінчики

Іноді в рекламі посічені кінці волосся називають мало не хворобою. Різні шампуні, маски та кондиціонери пропонуються як вирішення проблеми. Проте вже посічені кінчики неможливо «склеїти» назад, вихід один ножиці. А засоби можуть лише тимчасово покращити зовнішній вигляд волосся.

Щоб знизити ймовірність появи кінчиків, що січуться, варто використовувати зволожуючі продукти і рідше укладати волосся праскою .

Волосся в носі

Природні речі, які маркетологи перетворили на проблеми
 

Багато людей вважають, що наявність волосся в носі є неприйнятною з гігієнічної точки зору і викликає огиду. Тому вони прагнуть позбутися їх, використовуючи тримери, віск, пінцет або навіть вдаючись до лазерної епіляції.

Волосся в носі виконує важливу функцію фільтрації повітря, утримуючи пил, бруд та інші частинки, які можуть виявитися шкідливими для організму. Їх видалення може спричинити негативні наслідки, такі як вросле волосся або дерматит у носовій порожнині. Тому не варто позбавлятися волосся в носі, якщо вони не викликають дискомфорту. Якщо ж вони завдають незручностей, то краще використовувати спеціальні ножиці для стрижки, а не тримери або інші засоби, які можуть пошкодити шкіру носової порожнини.

 

Сальні нитки на обличчі

Природні речі, які маркетологи перетворили на проблеми
 

Часто сальні нитки помилково приймають за чорні цятки. Але насправді це невеликі скупчення масла в порах, яке не забивають їх, а навпаки, очищають. Сальні нитки на відміну від чорних крапок мають світлий колір і погано видавлюються. Індустрія косметології отримує великий прибуток за рахунок продажу різних масок, смужок для носа, а також процедур з очищення шкіри, іноді називаючи абсолютно нормальні пори забитими.

 

На відміну від чорних точок, які є формою вугрової хвороби та вимагають лікування, сальні нитки, на думку дерматологів , не потребують особливої ​​уваги. Їх не слід вичавлювати або видаляти самостійно. Якщо хочете зменшити їх помітність, можна використовувати скраби або смужки для носа, але не варто очікувати на довгостроковий ефект.

Маленькі кишені на жіночих штанях

Природні речі, які маркетологи перетворили на проблеми
 

Багато дизайнерів жіночого одягу створюють штани та джинси з маленькими кишенями або навіть без них. На їхню  думку , кишені псують силует і позбавляють жіночності.

Швидше за все, це робиться для того, щоб жінки частіше купували сумки та клатчі. Крім того, такі рішення дозволяють виробникам заощаджувати на тканині.

  • Я навіть помітив, що на чоловічих піжамах завжди є кишені, а на жіночих ні. © oakXXIII / Reddit
 

«Небезпечний» глютена

Природні речі, які маркетологи перетворили на проблеми
 

Глютен – це білок, який присутній у пшениці. В даний час багато людей віддають перевагу безглютенової дієти, вважаючи, що цей білок є шкідливим і може перешкодити схуднення. Завдяки популярності цієї дієти, виробники продуктів харчування з маркуванням «без глютену» отримують більший прибуток, оскільки ціни на таку продукцію значно вищі, ніж на звичайні продукти.

Глютен присутній у раціоні людей ще з тих часів, коли тільки почали пекти хліб. Він протипоказаний лише людям з  непереносимістю чи алергією на нього. Для більшості глютен нешкідливий. Відмова від нього не завжди призводить до зниження ваги, оскільки є й інші важливі фактори, наприклад, кількість цукру в раціоні.

«Неправильна» особа

Природні речі, які маркетологи перетворили на проблеми
 

У соціальних мережах часто з'являються фото дівчат з «ідеальними» рисами обличчя: вузьким носом, високими вилицями та точеним підборіддям. Саме тому контуринг та його компоненти, такі як бронзери, хайлайтери та пензлі до них, стали дуже популярними . Але всі особи унікальні та прекрасні по-своєму, а знаменитості часто використовують фотошоп та спеціальні фільтри у соцмережах.

  • Косметичні компанії змушують людей думати, що структура їхніх кісток неправильна і продають бронзери, щоб жінки могли «виправити» обличчя. Я працюю візажистом понад 10 років. Ми завжди трохи контурували обличчя, але не так само, як зараз. © Unknown author / Reddit
 

Низький імунітет

Природні речі, які маркетологи перетворили на проблеми
 

Далеко не кожна людина страждає від низького імунітету і потребує її зміцнення. Але багато виробників будують свою рекламу саме на цій «проблемі». Проте «чарівні» продукти, які обіцяють підвищити захист від вірусів та бактерій, швидше за все, не впораються із цим завданням.

На даний момент немає гарантованих способів зміцнити імунітет. Вчені рекомендують лише вести здоровий спосіб життя.

Целюліт

Природні речі, які маркетологи перетворили на проблеми
 

Існує думка, що целюліт на шкірі є ознакою зайвої ваги. Однак це переконання помилкове, оскільки целюліт може з'являтися навіть у людей з нормальною вагою. Реклама «лікування» целюліту поширює міф у тому, що це захворювання, і просуває кошти, які завжди ефективні .

  • Моя дівчина дуже соромиться целюліту. Через нього вона не носить короткі шорти чи спідниці. Я ніяк не можу переконати її, що все гаразд. © bigegosmall****s / Reddit
  • Целюліт – це не проблема, і він нешкідливий. Але подають його саме так, і я бачу цілу купу продуктів, що обіцяють його прибрати. © p*****n-shots / Reddit
Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив