Простий спосіб визначити слабке серце і схильність до інфаркту

22.04.2024 в 17:00

 

Простий спосіб визначити слабке серце і схильність до інфаркту

Існує простий спосіб, що дозволяє визначити у людини слабке серце і схильність інфаркту. За словами медиків, для цього достатньо поглянути на щиколотки після зняття шкарпеток.

Простий спосіб визначити слабке серце і схильність до інфаркту

Здатність помічати незвичайні ознаки, що вказують на те, що серце може бути слабким або пошкодженим, має вирішальне значення для запобігання небезпечних станів. За даними WebMD, існує простий спосіб визначити серцеві проблеми і схильність інфаркту.

«Слід гумки шкарпеток, що залишається на щиколотках, коли ви їх знімаєте, може бути серйозним попереджувальним знаком можливих порушень серця», – попереджають його експерти.

Сліди на щиколотках після зняття шкарпеток – поширене явище. Більшість виробів містить гумку, і її тиск може залишати слід. Однак, кажуть фахівці, такі сліди стають більш помітними, глибокими, рельєфними, якщо м’які тканини ніг опухають від рідини накопичилася.

Цей стан відомий як периферичний набряк і може вказувати на підвищену ймовірність серцевого нападу, підкреслюють вони.

Лікарі пояснюють: периферичні набряки виникають, коли рідина з дрібних кровоносних судин потрапляє в довколишні тканини. Зазвичай під дією сили тяжіння вони вражають ноги, ступні, щиколотки, хоча можуть зачіпати і руки, інші ділянки тіла. Якщо набряк досить легкий, тимчасовий, то його можна вважати нешкідливим.

“Прояв сильного, довго не проходить сліду від шкарпеток на стопах і щиколотках – простий спосіб визначити проблеми з кровоносною системою, лімфатичними вузлами або нирками. Це відбувається, коли серце ослаблене або пошкоджене і не може ефективно перекачувати кров по всьому тілу”, – констатують дослідники.

За їх словами, при порушеннях роботи серцевої системи крім опухлих набряклих кінцівок можна помітити і інші попереджувальні симптоми.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив