Продюсер Олі Полякової Михайло Ясинський прокоментував скандал щодо роману співачки з шеф-кухарем

13.04.2024 в 12:39
Продюсер Олі Полякової Михайло Ясинський прокоментував скандал щодо роману співачки з шеф-кухарем

Продюсер співачки Олі Полякової Михайло Ясинський вперше прокоментував скандал з романом співачки з учасником шоу "МастерШеф" Владом Міцкевичем. Своїм баченням ситуації він поділився в прямому ефірі Слави Дьоміна.

Зокрема, наприкінці березня Влад Міцкевич злив у мережу фото з Олею Поляковою на яких вони цілуються в губи. Тоді він заявив, що співачка протягом року жила в його квартирі і у них був роман. Вже наступного дня шеф-кухар видалив відео і заявив, що все сказане раніше було неправдою і сталося це під дією антидепресантів та алкоголю. Після на заяву Міцкевича відреагувала і сама співачка. Оля Полякова заявила, що шеф-кухар має проблеми з наркотиками, вимагав у неї гроші та шантажував. Насправді між ними не було ніякого роману.

Того ж дня Міцкевич відреагував на звинувачення в наркозалежності. Він заявив, що давно позбувся цієї залежності і готовий пройти аналізи.

Після скандалу з Олею Поляковою, на наступний день Міцкевич запрем’єрив свою пісню під назвою "Королева". Як виявилося згодом, в одному з інтерв’ю Міцкевич зізнався, що інформація про роман з Поляковою була звичайним хайпом. Там же він розповів, що мав конфлікт з продюсером Олі Поляковою Михайлом Ясинським.

Інформацію щодо хайпу навколо імені Олі Полякової підтвердив і Михайло Ясинський. За його словами, фото, які показав Міцкевич є звичайними фотографіями, такі фото з Олею продюсер також має, а в інтернеті взагалі можна знайти ще відвертіші поцілунки співачки, але це не означає, що між нею є роман ще з кимось. Ясинський наголосив, що Полякова живе за 100 кілометрів від Києва і її чоловік постійно вдома, тому заяви Міцкевича, що вона рік жила з ним в квартирі, абсурдні і не відповідають дійсності.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив