Правила щасливого шлюбу від Тома Хенкса, який одружений вже 35 років (фото)

23.09.2023 в 10:47

Поки голлівудські пари одна за одною розлучаються і подають на розлучення, оскароносний американський актор Том Хенкс та актриса Ріта Вілсон живуть у шлюбі вже 35 років. Разом вони багато пережили, але, як самі стверджують, любов їх від цього стала лише міцнішою.

Ми перечитали інтерв'ю, які Том Хенкс давав різним виданням, щоб з'ясувати, в чому полягає секрет його сімейного щастя.

1. Не одружуйтесь до 30 років

Кадр із фільму «Волонтери».

Том і Ріта познайомилися на зйомках фільму «Волонтери» у 1985 році, де зіграли закохану пару. Між акторами зав'язалися романтичні стосунки, але Тома на той час вже мала дружину й двох дітей, а Риту — нареченого. Лише через три роки таємного роману Хенкс розлучиться з дружиною і зробить пропозицію Вілсон.

Зараз Том каже, що з першим шлюбом він надто поквапився. Адже тоді він був молодим, імпульсивним і постійно зникав на кастингах. Хенкс вважає, що справжній шлюб має бути усвідомленим рішенням, а чи не імпульсивним поривом. "Не одружуйтеся до 30 років ", - заявляє актор.

2. Ідіть на поступки навіть у найважливіших випадках

Правила щасливого шлюбу від Тома Хенкса, який одружений вже 35 років (фото)
 

Том був католиком, а Рита православною. Знаючи, наскільки тема релігії важлива для дружини, Том прийняв її віру. «Заради своєї дружини я теж чимось пожертвував. У Рити грецьке коріння, вона сповідує православну віру. А я був католиком і, перш ніж одружуватися, з поваги до нової родини перейшов у її віру».

3. Підтримуйте один одного

За роки сімейного життя чогось тільки пара не пережила, але вони завжди підтримували один одного. У 1994 році, коли Тому вручили його перший «Оскар» за фільм «Філадельфія», зі сцени він дякував за все саме своїй дружині: «Я стою тут тільки тому, що жінка, з якою я поділив своє життя, щодня показує мені . що таке любов!"

2015 року сімейну ідилію похитнула хвороба, що звалилася на Риту, — у неї виявили рак молочної залози. Вілсон розповідає, що боялася реакції чоловіка на цю новину та за те, як хвороба вплине на їхні стосунки. Побоювання були марні: Том оточив дружину турботою та підтримкою, яка лише зблизила їх. У свою чергу актор заявляв: "Все, що я можу зробити, - це схилитися перед мужністю своєї дружини ".

На щастя, згодом хвороба відступила і Ріті навіть вдалося обійтися без хіміотерапії.

 

4. Радуйте партнера приємними дрібницями

 

Том і Ріта багато мандрують, разом вони об'їздили майже весь світ. Також дружина часто їздить із Хенксом до інших міст на зйомки. І навіть через роки у шлюбі вони намагаються робити маленькі приємності один для одного.

«Просто наші почуття настільки сильні, що мені складно дати визначення Ріті. Вона для мене більше, ніж дружина, подруга, мати, коханка. Я не уявляю без неї свого життя. Я часто залишаю Ріті біля телефону або де-небудь на кухні записочки з побажаннями гарного дня і таке інше. Друкую дружині послання на антикварних друкарських машинках, які колекціоную — у мене їх уже понад сто. А ще я маю звичку надсилати Ріті фотозвіт про свій день. Фотографую на мобільний телефон усе довкола, коли її немає поряд зі мною: що їм на ланч, з ким зустрівся, фото зі знімального майданчика. Мені здається, їй це подобається», — ділиться подробицями життя містер Хенкс.

5. Приймайте партнера таким, яким він є

Хенкс і Вілсон цінують те, що їм вдалося пережити разом, і від цього їхня любов лише міцнішає. Американський актор часто говорить про те, як цінує дружину, в інтерв'ю: Ця жінка любила мене худим, вона любила мене товстим. Вона любила мене лисим, вона любила мене волохатим. Ця жінка, я знаю, любить мене. Тож я щасливчик ».

 

6. Головне - знайдіть правильну людину

Правила щасливого шлюбу від Тома Хенкса, який одружений вже 35 років (фото)
 

Журналісти часто намагаються з'ясувати у двічі володаря премії «Оскар», в чому ж полягає секрет такого міцного і тривалого шлюбу. Том же завжди сміється у відповідь і каже: « Мій секрет щасливого шлюбу полягає в тому, щоб одружитися з правильною жінкою. Мені пощастило з прекрасною Рітою Вілсон. Я найщасливіша людина з існуючих».

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив