Історія Адріано Челентано та Клаудії Морі, чиї стосунки були схожі на постійне приборкання норовливого

23.09.2023 в 10:10

Пару Адріано Челентано та Клаудіа Морі можна назвати однією з найміцніших у світі кіно, адже вони разом ось уже майже 60 років. Однак не всі знають, що майбутня дружина актора далеко не відразу прийняла залицяння співака. А на весіллі у них і все пішло навперейми.

 • Адріано Челентано та Клаудіа Морі познайомилися у 1963 році на знімальному майданчику фільму «Якийсь дивний тип». Їй було 19, вона тільки-но починала свій шлях у великому кіно. Йому вже стукнуло 25, на той момент він  записав кілька альбомів, встиг перемогти на кількох вокальних конкурсах та знятися у низці картин.
 • На момент знайомства з Клаудією Адріано вже був заручений із Міленою Канту, яка працювала консультантом у магазині парфумерії. Не можна сказати, що це було кохання з першого погляду. Зухвала вдача Челентано швидше відштовхувала Морі, ну а хлопець настільки розлютився байдужістю дівчини, що дав собі слово завоювати її. І почав активно доглядати Клаудію.
 
 • На знімальному майданчику фільму «Якийсь дивний тип» через помилку Клаудії луснула лампа, кілька уламків потрапили в обличчя Челентано. Дівчина відчувала себе винною і пішла вибачитися перед молодим актором. Адріано не змарнував можливості і тієї години запросив дівчину на каву. Вона погодилася, але продовжила тримати дистанцію, будучи впевненою у ненадійності та вітряності свого здихача.
 • Після прем'єри фільму дороги молодих людей розійшлися , він поїхав у турне. Клаудіа, як і раніше, вважала, що не варто заводити стосунки з Челентано. Але все змінилося, коли співак надіслав їй запрошення на свій концерт. Вона пішла, а наприкінці шоу на дівчину чекав сюрприз — Адріано виконав романтичну баладу, після чого повідомив публіці, що закоханий у присутній у залі Морі.
 • Можна сказати, що в цей момент і почалися стосунки, які довели молодих до РАГСу. У 1964 році вони одружилися . Щоб уникнути зайвої уваги преси, зірки вирішили провести таємну церемонію о 3-й годині ранку. Однак все пройшло не так гладко, як планувалося, Клаудії не сподобалася краватка , яка вибрала її майбутній чоловік. В архівах навіть збереглося фото, на якому видно, як вона несхвально дивиться на Адріано. Вони навіть посварилися через краватку перед церемонією. Ще наречена була не в захваті від своєї сукні, яка виявилася занадто короткою . Проте шлюб було укладено.
 
 • Через рік у них народилася дочка Розіта, а згодом — ще 2 двоє дітей. Можна сказати, що певною мірою Морі пожертвувала своєю кар'єрою, ставши дружиною одного з найбажаніших чоловіків у світі. Вона відсунула убік свої акторські амбіції, стала іміджмейкером та продюсером Челентано.
 • Якось Морі зв'язалася з пресою і повідомила, що її чоловік зупинив рух транспорту на одній із вулиць. Папараці відразу приїхали на місце «пригоди» і побачили танцюючого посеред дороги Адріано. Актор заявив, що просто репетирував сцену для фільму, його навіть заарештували за цю зухвалу витівку. Чи треба говорити, що прем'єра тієї самої картини пройшла з великим успіхом.
Історія Адріано Челентано та Клаудії Морі, чиї стосунки були схожі на постійне приборкання норовливого
Universal Archive / UIG Art & History / East News
 
 
 • Однак їхнє сімейне життя не можна було назвати безхмарним. У якийсь момент Морі навіть прозвали ревнивою жінкою Італії, проте її вчинки говорили про протилежне. Навколо її чоловіка завжди були жінки. А якось у них у спальні взагалі сховалася затята фанатка актора. Клаудіа не закотила скандал, а сказала пресі, що задоволена такою увагою до свого чоловіка.
 
Історія Адріано Челентано та Клаудії Морі, чиї стосунки були схожі на постійне приборкання норовливого
Universal Archive / UIG Art & History / East News
 
 • Артист неабияк потріпав нерви дружині у 1980-х роках. Тоді всі думали про те, що в Адріано роман з Орнеллою Муті, його партнеркою по фільму «Приборкання норовливого». Дізнавшись про це, Клаудіа взяла в оберемок дітей і поїхала до села на інший кінець країни.
 • У цій ситуації преса отримала від неї досить лаконічний, але ємний коментар: «Випадкова зрада не може бути причиною розлучення. Це можна пробачити. Адже для чоловіка швидкоплинні стосунки схожі на огляд механіком нового автомобіля». Челентано, який, до речі, через багато років підтвердив роман з Муті, публічно вибачився і повернувся до родини.
 • На честь 40-річчя подружнього життя Морі та Челентано скликали гостей та  розіслали їм запрошення. У кожному з них Адріано власноруч написав: "І сьогодні ми все ще любимо один одного".
 • Зараз пара живе на віллі в передмісті Мілана і веде доволі самотнє життя. Вони уникають вечірок, воліючи доглядати коней на своїй стайні, грати в теніс і проводити час з дітьми та онуком. А нещодавно Челентано подарував своїй коханій фонтан, у центрі якого встановлено статую самої Клаудії. Ця композиція красується у їхньому саду.
 
Історія Адріано Челентано та Клаудії Морі, чиї стосунки були схожі на постійне приборкання норовливого
EAST NEWS
 
 • Клаудіа та Адріано вже 59 років у  шлюбі . Вони не люблять уваги журналістів, тому воліють відзначати пам'ятні дати у родинному колі. Морі навіть не може допустити думки про те, що їй раптом доведеться провести решту життя без коханого чоловіка. Вона розповідала: «Перед сном я читаю молитву і в ній же говорю, що якщо комусь із нас доведеться відійти в інший світ, то нехай першою буду я. Бо не винесу життя без Адріано».
 • Останнім часом Челентано неодноразово зізнавався , що протягом усього його серце належало лише Клаудії. А Морі, у свою чергу, любить говорити, що ніколи не зустрічала таку цікаву людину, як її чоловік.

Міцним шлюбом може похвалитися і Том Хенкс, який одружений на Ріті Вілсон вже 35 років. Актор упевнений, що один із секретів їхнього щасливого шлюбу — це вміння йти на поступки навіть у принципових питаннях.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив