Потрібно пити перед сном: напій, який допоможе розслабитися та зняти стрес

20.04.2024 в 10:00


Потрібно пити перед сном: напій, який допоможе розслабитися та зняти стрес

 
 

На ринку представлено багато різних напоїв, включаючи ті, що сприяють релаксації та пом’якшенню тривожності. Наприклад, вживання какао перед сном може значно покращити самопочуття. Про це пише Телеграм-канал “Бережи себе”.

 

Одним із аргументів противників вживання какао ввечері є його вміст кофеїну. Однак варто звернути увагу на факт, що міністерство сільського господарства США (USDA) повідомляє, що в 100 грамах какао міститься всього 230 мкг кофеїну, тоді як у такій кількості кави цей показник становить 3140 мкг. 

Крім того, какао містить теобромін, який також має стимулювальний ефект, проте він діє набагато м’якше на організм у порівнянні з кофеїном.

Багато досліджень показують, що вживання чистого какао (без додавання цукру) пов’язані з поліпшенням самопочуття. Пити какао ввечері допоможе розслабитися, знизити артеріальний тиск і рівень тривожності, а також відновити добові ритми. Цей напій часто рекомендується тим, хто страждає на безсоння.

Експерти також зазначають, що в какао міститься багато інших корисних речовин, таких як флавоноїди, вітаміни та антиоксиданти. Дослідження показують позитивний вплив какао на серцево-судинну систему.

Останні новини:  Секрет довголіття знайшли в простому продукті 

Однак важливо пам’ятати, що користь від вживання какао буде лише в тому випадку, якщо її не зловживати. Якщо ви бажаєте цього напою, ви можете приготувати його ввечері для поліпшення сну.

Також ми писали про найкорисніший продукт для всіх жінок: прибирає целюліт та допомагає спалювати жир.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив