Міфи про красу, які змушують нас шкодити самим собі

26.02.2024 в 15:41

Краса вимагає жертв. І заради того, щоб залишатися красивими, ми охоче йдемо на ці жертви. Але, як виявилося, багато звичних дій для підтримки власної зовнішності в бездоганному стані насправді не такі обов'язкові, а деякі не тільки змушують безглуздо витрачати гроші і час, а й завдають шкоди.

Ми допоможемо вам розібратися, чого не слід робити, щоби залишатися красивими.

Міф №1: Щоденний макіяж шкідливий для шкіри

Міфи про красу, які змушують нас шкодити самим собі
 
 

Насправді шкірі шкодить не макіяж , а відмова від щоденної процедури демакіяжу перед сном. Вночі шкіра має дихати і насичуватися киснем. А вдень сучасна косметика, з УФ-фільтрами, зволожуючими та захисними властивостями, навпаки, буде лише корисною, бо оберігає шкіру від агресивного впливу навколишнього середовища.

Міф №2: Якщо на пляшці із засобом є напис «гіпоалергенний», то він підходить для будь-якої шкіри

У косметичні засоби з маркуванням «гіпоалергенно» не входять лише найпоширеніші інгредієнти-алергени, наприклад спирт. Але єдина речовина, на яку будь-яка шкіра ніяк не реагує, це дистильована вода. Тому перед покупкою слід уважно вивчити склад навіть максимально безпечного засобу. Косметика на основі натуральних інгредієнтів підходить далеко не до кожного.

Міф №3: Зволожуючий крем не запобігає появі зморшок

Міфи про красу, які змушують нас шкодити самим собі
 
 

Насправді в наші дні багато зволожуючих кремів борються з появою зморшок . Головне - щоб до складу крему, яким ви користуєтеся, входили UV-фільтри та вітаміни, що містять антиоксиданти.

Міф № 4: Креми викликають звикання та перестають діяти, їх потрібно періодично міняти

Насправді ні. Іноді перехід на новий крем – це стрес для шкіри. Але варто враховувати, що для різних сезонів правила догляду за шкірою різні. Якщо влітку достатньо використовувати крем для підтримки оптимального рівня pH, то з настанням холодів до захисту шкіри від прямих сонячних променів, вітру та пилу варто додати живильні та зволожуючі елементи.

Міф №5: Крем на обличчя потрібно наносити знизу нагору

Багато хто впевнений, що є спеціальні правила нанесення крему на обличчя та кругові рухи зверху вниз посилять ефект крему. Насправді правила справді існують, але рухи рук не мають жодного значення.

Міф №6: Щоб не з'являлися зморшки, треба пити багато води

Міфи про красу, які змушують нас шкодити самим собі
 
 

Міф про те, що вода, що регулярно споживається в достатній кількості, уповільнює старіння шкіри, дуже популярний, але, на жаль, не має обґрунтування . Клітини верхнього шару епідермісу, як правило, вже омертвілі, вони не приймають вологу зсередини.

 

Міф № 7: Якщо регулярно робити гімнастику для обличчя, то можна позбавитися мімічних зморшок

Обличчя – єдина частина тіла, де м'язи прикріплені безпосередньо до шкіри. Постійні розтягування та вправи ніяк не сприяють розгладжуванню вже існуючих зморшок.

Міф № 8: Вугровий висип корисно прогрівати на сонці, він підсихає

Міфи про красу, які змушують нас шкодити самим собі
 
 

Сонце справді підсушує шкіру, але шкіра реагує на це, виділяючи ще більше жиру, який забиває пори. До того ж, тривале перебування на сонці без захисту може загрожувати сонячною алергією , від якої шкіра покривається прищами.

Міф № 9: Рівна засмага - головний показник здорової шкіри

Міфи про красу, які змушують нас шкодити самим собі
 
 

Загар  - це захисна реакція шкіри на пошкодження. Рівна гарна засмага говорить про те, що шкіра пошкоджена і намагається захистити себе.

Міф №10: Видалення родимок може нашкодити здоров'ю

Родимка  – це пігментована освіта на шкірі. Родимки бувають різної форми та кольору. Більшість родимих ​​плям безпечні, але під впливом зовнішніх факторів деякі з них перероджуються в меланоми, тому всі доброякісні ураження шкірних покривів потрібно видаляти. Ця медикаментозна процедура є абсолютно безпечною.

Міф №11: Протирати обличчя льодом корисно

Міфи про красу, які змушують нас шкодити самим собі
 
 

Протирання льодом корисні далеко не всім, низькі температури здатні нашкодити шкірі : може бути порушений приплив крові, можуть з'явитися набряклість та судинні зірочки, до того ж зниження функцій сальних залоз призводить до втрати еластичності. Цією процедурою не слід зловживати, а людям із сухою шкірою взагалі варто від неї відмовитися. Для шкіри обличчя існує багато косметичних засобів, від яких користі набагато більше, ніж від льоду.

 

Міф № 12: Якщо частіше підстригати волосся, воно зростатиме швидше

Міфи про красу, які змушують нас шкодити самим собі
 
 

Волосся росте з однаковою швидкістю: близько 1 см на місяць незалежно від того, як часто їх підстригають і чи підстригають взагалі.

Міф № 13: Потрібно чистити зуби після кожного прийому їжі

Чистити зуби відразу після їжі не тільки не корисно, а й  шкідливо , як підтвердили недавні дослідження. Кислота, яка надходить у порожнину рота з продуктами, в'їдається в зубну емаль і сприяє її ерозії. Якщо регулярно чистити зуби протягом півгодини після їди, зубна емаль зруйнується набагато швидше.

Міф №14: Лак шкодить нігтям, бо не дає їм дихати

Міфи про красу, які змушують нас шкодити самим собі
 
 

Нігті - це омертвілі клітини. Якби нігтьова пластина дихала, лак на ній просто не втримався б через підвищену вологість. Для нігтів не потрібно кисень , харчування нігтів відбувається через капіляри в зоні під кутикулою.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив