Кішка зайнялася крадіжкою, щоб порадувати господиню (ФОТО)

26.02.2024 в 15:05
Кішка зайнялася крадіжкою, щоб порадувати господиню (ФОТО)

Кішка зайнялася крадіжкою, щоб порадувати господиню (ФОТО)

Кішка «грабувала» сусідів заради господині.

 
 
koshka voruet

Кішка тишком-нишком приносила від сусідів різноманітні дрібниці, щоб порадувати господиню. Жінка навіть не здогадувалася, звідки улюблениця приносить подарунки, передає   24 Канал .

 

Моніка Вісенс принесла крихітне кошеня, яке назвала Чайна, з вулиці. Жінка одразу полюбила смугастого малюка та не змогла його залишити.

Коли жінка переїхала з квартири до будинку, Чайна перетворилася на мисливця. Майже після кожної прогулянки кішка поверталася з якоюсь здобиччю, яку віддавала господині. Наприклад, це могли бути шкарпетки, цигарки, сірники, ножиці, гайкові ключі, дротики.

За словами Моніки, вона не одразу зрозуміла, звідки домашня улюблениця це приносить. Згодом виявилось, що вона «грабувала» сусідів. Тоді жінка почала повертати вкрадені предмети власникам.

 
 
 
 
Чайна

«Я возвращала все вещи соседям, но Чайна каждый раз снова брала их и приносила мне с недовольной мордашкой. Казалось, что она хотела сказать: «Я же подарила это тебе», — рассказала Моника.

Соседи с юмором приняли проделки Чайны. Моника даже установила рядом с домом ящик, в который начала складывать все украденные кошкой вещи.

«Чайна любит валяться в грязи, охотиться, воровать, сбрасывать вещи со столов и раздражать меня всеми возможными способами. Однако я все равно до смерти ее люблю и ни за что не покину», — отметила Моника.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив